Plungės kanklininkės- respublikinių ir regioninių konkursų laureatės

2014-11-06


       Turiningai ir sėkmingai konkursinį šių mokslo metų sezoną pradėjo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kanklininkės, vadovaujamos vyr. mokytojos Irenos Urbonienės. Mergaitės jau spėjo puikiai pasirengti ir nuskinti laurus net dvejuose konkursuose.

       Spalio 24 dieną Alytuje vyko IV respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos festivalis- konkursas „Atlėk, sakale“. Šiame konkurse dalyvavo jaunieji muzikos atlikėjai iš visos Lietuvos, muzikuojantys įvairios sudėties instrumentiniuose ansambliuose. Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklai atstovavęs vyr. mokyt. Irenos Urbonienės vadovaujamas kanklininkių ansamblis – Edita Varapnickaitė, Dovilė Damavičiūtė, Gabrielė Valančiūtė ir Akvilė Rimkevičiūtė- surinko daugiausia balų, tapo nugalėtoju savo grupėje ir pelnė pirmos vietos diplomą.

       Spalio 27 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinskio muzikos mokykloje vykusiame tarpmokyklinio projekto  „Mokomės vieni iš kitų” kanklininkių etiudo konkurse solo kanklėmis skambinusios plungiškės antrokės Emilija Urbonaitė ir Austėja Viskontaitė pelnė laureatų diplomus, o jų mokytoja Irena Urbonienė ne tik puikiai parengė savo mokines šiam regioniniam konkursui, bet ir pasidalijo gerąja pedagogine patirtimi, skaitydama pranešimą „Konkursų įtaka meninės individualybės raidai” regiono kanklių mokytojams.

 

Dalia Stasikėlienė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Silvos Galvadiškytės nuotraukoje – vyr. mokyt. Irena Urbonienė (antroje eilėje) su savo mokinėmis respublikinių ir regioninių konkursų laureatėmis: (iš kairės į dešinę) Akvile Rimkevičiūte, Gabriele Valančiūte, Dovile Damavičiūte, Austėja Viskontaite, Edita Varapnickaite ir  Emilija Urbonaite

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.