Plungės jaunimo klubui SIEKIS – 1-eri!!!

2014-11-24

 

 

       Lapkričio 21 d. vyko pirmasis Plungės kultūros centro jaunimo klubo „Siekis” gimtadienis „Sidabrinė naktis „. Gimtadienistus sveikino Plungė kultūros centro direktorius Romas Matulis. Nuoširdžiausius sveikinimus bei dovanas nuo Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio perdavė rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Reda Aurylaitė. Klubo „Siekis” narius taip pat sveikino jaunimo asociacijos „Ainova” ir jaunimo organizacijos  „Krantas” atstovai.

       Pirmiausia susirinkusiuosius savo talentu sveikino nuostabūs šokėjai Evelina Rimeikytė ir Dovydas Rimeikis. Taip pat dainas dovanojo nerealaus balso savininkė Gabrielė Griškėnaitė su savo grupe. Vėliau į sceną lipo Plungės „Saulės” gimnazijos grupė SAVI, vadovaujama įžymiojo mokytojo Juozo Milašiaus. Įpusėjus renginiui „Sidabrinė naktis”, linksmu šokiu „Makarena” buvo išjudinti visi žiūrovai. Be to, renginio pabaigoje koncertavo neseniai susikūrusi grupė „Sirupas”, kurios nariai nepatingėjo atvykti iš Rietavo ir Klaipėdos.

       Labai dėkojame visiems už sveikinimus, dovanas bei atvykusiems į pirmąjį Plungės jaunimo klubo „Siekis” gimtadienį ir padovanojusiems nuostabią vakaro nuotaiką! Visų laukiame mūsų artimiausiuose organizuojamuose renginiuose!

Plungės jaunimo organizacijos „Siekis” informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.