Plungės jaunimo darbo centre lankėsi Plungės vaikų globos namų auklėtiniai

2016-03-24

 

       Kovo ir balandžio mėnesiais Plungės jaunimo darbo centre vyksta akcija „Planuok karjerą atsakingai“. Akcijos metu mokinius supažindiname su darbo rinkoje paklausiomis profesijomis, atliekame profesinio kryptingumo testus, organizuojame diskusijas, žaidimus ir kt.

       Kovo 21 ir 22 dienomis Jaunimo darbo centre lankėsi Plungės vaikų globos namų auklėtiniai. Su vaikais kalbėjomės apie tai, kokią profesiją jie nori įgyti, nagrinėjome Lietuvos darbo biržos sudarytus įsidarbinimo galimybių barometrus, bandydami nustatyti, ar pasirinktos profesijos būtų paklausios darbo rinkoje šiandien, diskutavome apie ateities profesijas. Vaikai pildė profesinių interesų anketas ir piešė profesinių interesų profilius, atliko užduotį, padedančią suvokti, kiek mūsų profesijų pasirinkimus lemia vertybės. Užsiėmimo pabaigai liko smagiausia dalis – susiskirstę į komandas mokiniai žaidė „Karjeros kelią“.

       Po užsiėmimo vaikai džiaugėsi, jog Jaunimo darbo centre naudingai ir gerai praleido laiką. Tai jau ne pirmi susitikimai. Praėjusiais metais prasidėjęs bendradarbiavimas tarp Plungės vaikų globos namų ir Plungės jaunimo darbo centro sėkmingai vystomas toliau.

 


Informacijos rengėjai:
 
Plungės vaikų globos namų
direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui
Aušra Meškauskienė

Telšių teritorinės darbo biržosJaunimo darbo centro skyriaus vyr. specialistė
Alma Murašovienė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.