Plungės gimnazistai vyks į Strasbūrą!

2014-10-20


       „Mes laimėjom!“ – choru išdainavo penki gimnazistai, kai Savivaldybės vairuotojas Jonas Stončius atidarė autobusėlio duris. Tiesą sakant, ne pirmą vietą, o antrą, bet tai nesvarbu. Mes išties laimėjom – kelionę į Strasbūrą 24 gimnazijos mokiniams ir dviem lydintiems mokytojams. Mat tokios yra „Euroscolos“ konkurso sąlygos: į Strasbūrą važiuoja trys komandos, užėmusios pirmąsias vietas.

       Plungės „Saulės“ gimnazija savo jėgas šiame konkurse bandė prieš keletą metų Telšiuose, pernai jau vyko į Europos namus Vilniuje ir užėmė šeštą vietą tarp aštuoniolikos dalyvavusiųjų. Šiemet pagaliau pavyko: Dovydas Auškalnis, Faustas Domarkas, Gitana Stalmokaitė, Jurgita Tamolytė ir Tautvydas Vainušis parvežė dovanų ne tik sau, bet ir savo draugams šaunią kelionę į Europos Parlamentą.

       Konkurso dalyviai privalėjo parengti vienos minutės prisistatymą. Mūsų gimnazistai išsiskyrė tuo, kad pristatė ne tik savo mokyklą, bet ir rajoną: paminėjo ir M. Oginskio festivalį, ir plungiškių susibūrimą „Siemens“ arenoje. Po to teko pademonstruoti žinias apie Europos Sąjungą, jos institucijas, istoriją, veiklą, apie Europos Sąjungos šalis ir kandidates, žinomiausias asmenybes ir pareigūnus.

       Belieka padėkoti Savivaldybės administracijai, kuri palaiko gimnazijos iniciatyvas (nuvykti į „Euroscolos“ konkursą autobusą skyrė ir pernai). Mokiniai jaučia šį palaikymą ir įvertina – ne be reikalo grįždami namo juokavo, kad būtinai į kelionę reikės pasiimti ir Savivaldybės vairuotoją – juk ir jis, saugiai atvežęs į Vilnių, prisidėjo prie pergalės.

 

Mokytoja Vilma MosteikienėĮvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.