Plungės dziudo imtynininkų pergalės Šakiuose ir Kaune

2014-10-24

Plungiškiai pergales skynė dziudo čempionate Šakiuose

Spalio 19 d. Šakių JKSC sporto salėje vyko Šakių rajono atviras tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas, kurį organizavo Šakių JKSC. Šiose pirmenybėse dalyvavo rekordinis skaičius sportininkų – net 400. Jie atvyko iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Sportininkai kovojo penkiose skirtingo amžiaus kategorijose, o kovos vyko net ant keturių imtynių kilimų.

 

 

Iš kairės: G. Gaučys, A. Mikovas, D. Miknius, J. Žilys, L. Banys, V. Petreikis 

Plungės SRC dziudo imtynininkai

Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai, kaip ir kiekvienose varžybose, pasirodė šauniai. Pirmą vietą svorio kategorijoje iki 50 kilogramų užėmė Alenas Miklovas, kuris kovas laimėjo gražiais permetimais.

Antrąsias vietas skirtingose svorio kategorijose užėmė net keturi sportininkai: Gintautas Gaučys, Laurynas Banys, Jonas Žilys ir Deividas Miknius. Trečią vietą užėmė Vytautas Petreikis.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o varžybų nugalėtojai – dar ir taurėmis. Plungės SRC imtynininkus šioms varžyboms paruošė dziudo treneriai Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius.

 Lietuvos jaunučių dziudo žaidynių finalai

Spalio 10-11 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunučių dziudo žaidynių finalai. Juose dalyvavo sportininkai iš Kauno, Kėdainių, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Vilniaus, Ukmergės, Molėtų, Elektrėnų, Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Rokiškio, Utenos, Telšių, Klaipėdos, Neringos, Šiaulių, Kelmės, Skuodo, Šilutės, Plungės, Alytaus, Prienų, Marijampolės, Lazdijų, Druskininkų.

Pirmą dieną šauniai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkė Saulė Anužytė. Ji kovojo svorio kategorijoje daugiau kaip 70 kilogramų. Pirmą kovą laimėjo prieš Amandą Paulauskaitę (Šiaulių raj.), antrą kovą – prieš Akvilę Seniauskaitę (Alytus). Po dviejų laimėtų dvikovų plungiškės laukė kova dėl patekimo į finalą. Jos varžovė trečioje kovoje buvo klaipėdietė Justina Kazlauskaitė. Plungės SRC imtynininkė nusileido varžovei ir žaidynėse užėmė 3 vietą.

Saulė Anužytė ir Nojus Kuzavas su treneriu Antanu Kastecku

Antrą dieną svorio kategorijoje iki 81 kilogramo puikiai kovojo Nojus Kuzavas. Jis savo pirmoje kovoje įveikė Mantą Virkietį (Telšiai). Plungės SRC imtynininkas nugalėjo ir kitoje kovoje, kur jo varžovu buvo Edgaras Frolovas (Vilnius). Laimėjęs tris kovas, Nojus Kuzavas pateko į finalą. Čia jo laukė kova su sau lygiu varžovu iš Šilutės – Arnu Šikšniu. Finalinėje kovoje, likus 30 sekundžių iki pabaigos, imtynininkas iš Šilutės privertė kapituliuoti plungiškį, kuris šiose žaidynėse užėmė antrą vietą.

Pasibaigus dziudo žaidynių finalams, buvo susumuoti  bendri rezultatai. Bendroje įskaitoje tarp 31 savivaldybės Plungės rajonas užėmė 9 vietą. Sportininkų ugdymo centrų konkurse Plungės SRC užėmė taip pat 9 vietą. Įspūdinga vieta užimta sporto trenerių konkurse, kuriame Plungės SRC dziudo treneris Antanas Kasteckas bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą.

 

Plungės SRC inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.