Plungės dziudistai įnirtingai kovėsi Panevėžyje ir Rygoje

2019-12-03

Lapkričio 23-24 dienomis Panevėžyje vyko tarptautinis turnyras, skirtas Lietuvos karių dienai paminėti. Turnyre dalyvavo apie 640 sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Kovotojai buvo vaišinami kareiviška koše, galėjo dalyvauti kareivių surengtose rungtyse.

                    Pirmą dieną geriausiai sekėsi ir čempionų vardus iškovojo Rokas Šatkauskas ir Eimantas Jakas. Antrąsias vietas iškovojo Eiridas Rimavičius ir Ervinas Žilius. Trečiąsias – Deividas Jakas, Rokas Gedminas ir Vygirdas Narkus. Penkti liko  Justas Grabauskas ir Arnas Bieliauskas. Abu kovotojai pasiekė po tris pergales ir tik per plauką liko be medalių.

Antrą dieną geriausiai sekėsi mergaitėms. Nugalėtojomis tapo Barbora Endriekutė ir Rugilė Stasiulytė. Pastaroji kovoje su Baltarusijos sportininke pademonstravo žemaitišką charakterį ir po įtemptos kovos išplėšė pergalę ir tapo čempione.

                       Finalinę kovą prieš labai stiprų Baltarusijos kovotoją pralaimėjo Majus Petrauskas ir liko antras. Giedrė Kauliūtė ir Ignas Stankevičius  iškovojo trečiąsias vietas. Nedaug trūko iki medalio Lukui Mickevičiui:  pralaimėjęs pusfinalyje, pralaimėjo kovą dėl trečios vietos ir liko 5-as.

                     Šeštadienį Rygoje tarptautiniame suaugusiųjų turnyre kovėsi trys plungiškiai. Geriausiai sekėsi ir antrą vietą iškovojo Robertas Zimkus. Justas Razmus ir Martynas Zaburas pralaimėjo kovas dėl bronzos medalių ir liko penkti. Tai puikus jaunuolių pasirodymas suaugusiųjų turnyre.

Treneriai Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius ir Robertas Zimkus džiaugiasi sportininkų pergalėmis.

 

SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.