Plungės darželiai dirbs ir liepą, ir rugpjūtį

2022-05-05

Plungės rajono savivaldybės taryba nusprendė šiemet leisti dirbti vasaros – liepos ir rugpjūčio – mėnesiais pusę darželių, įgyvendinančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, grupių, jei realiai grupę lankys daugiau nei 10 vaikų. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į vietų lopšeliuose-darželiuose poreikį. Taigi, dirbantys tėvai gali būti tikri, kad jų vaikai darželiuose bus prižiūrėti ir liepos, ir rugpjūčio mėnesiais. Manoma, kad vasarą Plungės rajono darželius lankys apie 1,5 tūkst. vaikų.

Planuojama, kad liepos ir rugpjūčio mėnesiais darželiuose dirbs 86 grupės (vienoje grupėje – 1,6 auklėtojų etato). Darželį lankančių vaikų tėvai mokės sutartinį mėnesinį mokestį. Jeigu ugdymo įstaigą lankys vienas šeimos vaikas, tėvai mokės 40 eurų per mėnesį, jei du vienos šeimos vaikai – 70 eurų per mėnesį, jeigu trys ir daugiau vienos šeimos vaikų, tai mokestis už kiekvieną paskesnį vaiką – po 20 eurų per mėnesį.

Savivaldybei lopšelių-darželių darbui du vasaros mėnesius užtikrinti papildomai reikės apie 100 tūkst. eurų.

Darželį liepą ir rugpjūtį galės lankyti vaikai, kurių abu tėvai (globėjai) dirbs. Jei grupėse bus laisvų vietų, darželį galės lankyti ir vaikai, kurių tėvai nepateiks pažymų apie savo atostogas.  

Jei atsitiktų taip, kad vasarą kurį nors darželį lankytų vaikas iš kitos ikimokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos, reikės sudaryti laikinąsias sutartis su tėvais ir nurodyti būtinus įstaigos bei tėvų įsipareigojimus.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.