Plungės bendruomenės centre įrengtas multisensorinis kambarys

2022-10-25
Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa

Plungės rajono savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Biržų rajono savivaldybės administracija, Rokiškio pedagogų švietimo centru bei Latvijos Jelgavos, Aucės, Vecumniekų savivaldybėmis ir Žemgalos planavimo regionu, įgyvendina Interreg Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną 2014–2020 m. programos projektą „Daugiafunkcių centrų stiprinimas socialinių paslaugų prieinamumui ir efektyvumui gerinti“ Nr. LLI-425 (Development of Multifunctional Centers as Driver for Social Inclusion and Development of Local Community/ OCTOPUS). Įgyvendinant projektą Plungės bendruomenės centre buvo įrengtas multisensorinis kambarys. Kambaryje, patogiai įsitaisius krėsluose, galima klausytis relaksacinės muzikos, žiūrėti į žvaigždėtą dangų, šviečiantį burbulų vamzdį, o norintys aktyviau praleisti laiką gali interaktyviame ekrane, kuris gali būti naudojamas kaip stalas arba lenta, piešti, mokytis, žaisti ir kt.

Kviečiame visus senjorus ir asmenis su negalia apsilankyti Plungės bendruomenės centre įrengtame multisensoriniame kambaryje, adresu Vytauto g. 29, Plungė. Taip pat yra galimybė šiame kambaryje kiekvieną ketvirtadienį 13 val. susitikti pokalbiams su psichologu.

Projekto tikslas – didinti bendruomenei reikalingų paslaugų prieinamumą ir skatinti žmonių su negalia, senjorų, šeimų, auginančių vaikus su negalia bei rizikos grupės vaikų ir jaunimo socialinę įtrauktį, kuriant socialines paslaugas teikiančius ir įvairias įtraukties priemones vykdančius daugiafunkcius centrus.  

Bendras projekto biudžetas – 705 573,37 Eur, iš kurių Europos regioninės plėtros fondo (2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos) lėšos – 599 737,33 Eur.

Plungės rajono savivaldybei tenkanti projekto lėšų suma – 99 782,09 Eur.

Projektą iš dalies finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa: https://2014-2020.latlit.eu; www.europa.eu

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos  turinį atsako Plungės rajono savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Jolanta
2022-10-25 22:13:10
Sveiki, o gal būtų galima sužinoti darbo laiką, ar reikalinga registracija, kontaktai pasiskambinti informacijai? Skelbimas mažai sakantis, norintiems pasinaudoti paslaugomis, deja.
This site is registered on wpml.org as a development site.