Plungės bendradarbystės centras „Spiečius“ kviečia į mokymus smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus

Plungės Spiečius

Plungės rajono savivaldybė remia vidutinį ir smulkųjį verslą įvairiomis priemonėmis, viena iš verslo rėmimo priemonių SVV subjektams yra finansinė parama iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto.

Šiuo metu yra paskelbtas kvietimas verslininkams teikti prašymus dėl smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų gavimo patirtoms išlaidoms kompensuoti. Dažnai verslo atstovai teikia prašymus dėl patirtų kvalifikacijos kėlimo kursų, seminarų ir mokymų išlaidų kompensavimo.  Norime priminti, kad dar viena Savivaldybės teikiama paramos priemonė smulkiajam verslui yra Plungės bendradarbystės centro „Spiečiaus“ rengiamos programos ir  mokymai.

Gegužės 16 d. „Spiečiuje“ startuoja 6 temų mokymų programa, kuri yra visiškai NEMOKAMA Plungės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Įvertinant, kiek rinkoje kainuoja profesionalūs mokymai, pasinaudokite Plungės rajono savivaldybės tiesiogine parama smulkiam ir vidutiniam verslui ir dalyvaukite NEMOKAMUOSE mokymuose šiomis verslui aktualiomis temomis:

1. Vertės inovacija. Pokyčių ir idėjų paieškos, kaip sukurti naujus ar patobulinti jau esamus gaminio arba paslaugos elementus, tačiau tuo pačiu sutaupyti kaštų;

2. Greitas verslo vystymas. Vertės Pardavimo metodika. Tikslinės grupės identifikavimas, rinkos pasirinkimas ir tyrimas, verslo aplinkos ir konkurentų įsivertinimas;

3. Pardavimai versle. Aiškiai, nenuobodžiai, rezultatyviai. Kaip organizuoti į greitą rezultatą orientuotus pardavimus?

4. Apskaičiuota sėkmė. Efektyvios rinkodaros ir komunikacijos pagrindai;

5. Ko reikia, kad verslas pereitų į kitą lygį. Pagrindinės veiklos, pagrindiniai ištekliai, svarbiausi partneriai;

6. Finansavimo planavimas versle, svarbiausia – suskaičiuoti. Verslo idėjos finansinio gyvybingumo testavimas, kaštų valdymas, pardavimo prognozės, biudžetų sudarymas.

Registracija https://bit.ly/IAversloakseleratorius

Jurgita Niunevė,

Plungės bendradarbystės centro „Spiečius“ koordinatorė, 8 604 988 30, plunge@spieciai.lt

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.