Plungės atviras jaunimo centras kviečia dalyvauti FLEX programoje!

2015-10-07

       JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2016-2017 mokslo metais.

Kas yra FLEX programa?

       FLEX programą 1992 m. sukūrė Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas. Tai vienerių metų trukmės visiškai finansuojama mainų programa vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į Jungtines Amerikos Valstijas. Programos tikslas yra skatinti JAV ir kitų valstybių piliečių abipusį supratimą, nes moksleiviai sužino apie JAV ir moko amerikiečius apie savo valstybes. Kiekvienas stipendiją gavęs moksleivis vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu ir mokysis Amerikos vidurinėje mokykloje.

       Konkurse taip pat kviečiami dalyvauti ir neį galūs vidurinių mokyklų moksleiviai. Atrinkti neį galūs moksleiviai turi atitikti tuos pačius reikalavimus, kaip ir kiti programos dalyviai.

Kas turi teisę dalyvauti programoje?

       Konkursas yra atviras visiems moksleiviams, kurie atitinka šiuos programos reikalavimus:

  • yra Lietuvos Respublikos piliečiai;
  • gimę nuo 1999 m. liepos 15 d. iki 2001 m. liepos 15 d.;
  • šiuo metu mokosi 9-oje klasėje;
  • moka anglų kalbą;
  • atitinka JAV vizos reikalavimus ir nėra gyvenę JAV teritorijoje daugiau negu tris mėnesius per pastaruosius penkerius metus.

       Kviečiame atvykti į šios puikios programos pristatymą, kuris vyks Plungės atvirame jaunimo centre ketvirtadienį , 15.30 val. Apie programą kalbės Greta Jonušaitė, buvusi programos dalyvė, metus praleidusi JAV.

       Laukiami visi susidomėjusieji!

 

Plungės AJC informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.