Plungėje vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras

2017-06-21

Miesto šventės metu Plungėje vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Plungė 2017“, kuriame dalyvavo Plungės miesto partnerių komandos iš Tukumo (Latvija) ir Zelenogorsko (Kaliningrado sritis, Rusija) bei jaunieji FK „Babrungas“ futbolininkai kartu su savo bendraamžiais iš Telšių, Klaipėdos ir Vilniaus. Turnyro dalyvius pasveikino atidaryme dalyvavęs Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, turnyro vyr. teisėjas Viktoras Vaitkus.

Šis gražus dviejų dienų futbolo renginys tapo puikia Plungės miesto šventės dalimi, kurios eisenoje centrinėmis gatvėmis žygiavo ir jaunieji turnyro dalyviai. Susirinkę ištikimiausi sirgaliai, dalyvių tėveliai audringai palaikė savo komandas viso turnyro metu. Rungtynes stebėjo ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, tarybos nariai Audrius Šapalas, Adomas Zamulskis, kiti svečiai.

Po įnirtingų, bet ir draugiškų kovų futbolo aikštėje nugalėtojų laurus iškovojo svečiai iš Latvijos – FK „Tukums 2000“ pirmoji komanda, kuri finale su mūsų kaimynu Telšių „Džiugu“ išplėšė pergalę rezultatu 2:0. Trečią vietą turnyre iškovojo Klaipėdos FM „Baltai“ 2005 komanda, kuriai teko susigrumti su jaunesniais savo draugais – Klaipėdos FM „Baltai“ 2006 komanda. Nugalėtojas buvo išaiškintas tik po baudinių serijos – rezultatas 2:0.

Vaikus apdovanojo ir medalius įteikė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, VšĮ „Plungės futbolas“ direktorė Diana Jonaitienė.

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems jo dalyviams už gražų futbolą, visiems sirgaliams – už puikų mažųjų futbolininkų palaikymą, partneriams – Plungės rajono savivaldybei, Plungės technologijų ir verslo mokyklai, Telšių apskrities futbolo federacijai – už paramą organizuojant futbolo šventę vaikams.

 

 

 

„Plungės Futbolas” inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.