Plungėje vyko pirmasis moterų futbolo turnyras „Mero taurė 2017“

2017-05-23

Gegužės 19 d. naujame dirbtinės dangos stadione Plungėje vyko pirmasis moterų futbolo turnyras Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio taurei laimėti su šūkiu „Už meilę moterims ir futbolui!“, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybė, Visuomenės sveikatos biuras ir Plungės FK „Babrungas“. Šią idėją, prisijungdami prie akcijos „Dovanoju Plungei!“, padovanojo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Gerą nuotaiką turnyro metu palaikė renginio vedėjas ir Savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius. Neliko pamiršti ir žiūrovai, kurie galėjo dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir konkursuose bei loterijose, kur jų laukė staigmenos ir prizai. Turnyro dalyvius, žiūrovus ir svečius sveikino Plungės lopšelių – darželių „Nykštukas“ ir „Vyturėlis“ jaunieji sportininkai.

Po įnirtingų kovų čempionų vardą ir Plungės rajono savivaldybės mero taurę iškovojo Plungės technologijų ir verslo mokyklos merginų komanda. II vietą iškovojo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro merginos, III vietą – Plungės rajono savivaldybės merginų komanda, o IV vieta atiteko svečiams iš Utenos – Visuomenės sveikatos biuro komandai „Utenis“. V ir VI vietomis pasidalijo Šateikių „Šateikiai“ ir Plungės FK „Babrungas“ merginų komandos.

         Plungės technologijų ir verslo mokyklos komanda                   Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro komanda

                        Plungės rajono savivaldybės komanda                               Visuomenės sveikatos biuro komanda „Utenis“

Turnyre pralaimėjusiųjų nebuvo. Visos dalyvės buvo apdovanotos medaliais, padėkos raštais ir atminimo dovanomis. O pirmųjų trijų vietų komandoms prizininkėms įteikti ir papildomi prizai – SPA pirčių komplekso paslaugos, žaidimai boulinge PORTO ir kt. Turnyro metu ir jam pasibaigus netrūko gerų emocijų bei džiaugsmo. Geri atsiliepimai iš dalyvavusių merginų ir moterų skatina organizatorius ir ateityje rengti tradicinius moterų futbolo turnyrus.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.