Plungėje vyko moterų futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero taurė 2019“

2019-10-02

 

 

Trečius metus iš eilės praūžė moterų futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero taurė 2019“. Dešimt moterų komandų iš visos Lietuvos nepabijojo lietaus ir susirinko į VšĮ „Plungės futbolas“ dirbtinės dangos stadioną dėl vieno tikslo – futbolo!

Turnyre dalyvavo viešnios iš Vievio, Joniškio, Kauno, Šiaulių, Gargždų, Jakų, Žadvainių, taip pat – ir mūsų miesto mergaitės.
Buvo daug gerų emocijų, daug šypsenų, juoko, daug nepakartojamų sirgalių, ir, žinoma, garbės svečių – atvyko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, TAFF prezidentas Mindaugas Bondauskis, VšĮ „Plungės futbolas“ valdybos pirmininkas Gintaras Virkšas. Turnyro svečiai žaidėjas paskatino gražiais palinkėjimais bei turnyro dovanomis.

Po grupių varžybų vyrai papuošė moterų turnyrą dalyvaudami taiklumo žaidime.

Visos turnyro dalyvės buvo apdovanotos medaliais, kuriuos įsteigė TAFF, bei asociacijos „Moterys už futbolą“ įsteigtomis mažomis dovanėlėmis. Kiekviena komanda gavo po dalyvio statulėlę bei Plungės r. savivaldybės įsteigtas dovanėles.  Pirmosios vietos laimėtojos buvo apdovanotos mero taurėmis bei asociacijos „Moterys už futbolą“ įsteigtais kamuoliais.

Turnyro nugalėtojomis tapo Jakų moterų komanda, antra vieta atiteko Kauno damoms, o trečią vietą užėmė Gargždų mamos.

VšĮ „Plungės futbolas“ direktorė Jurgita Skersė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.