Plungėje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos mokymai

2016-12-28

       Š. m. gruodžio 16 – 18 dienomis Plungės rajono mokyklų mokinių savivaldos ir aktyvūs mokiniai rinkosi į Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinę mokyklą, kurioje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau – LMS) Plungės mokinių savivaldų informavimo centro (toliau – MSIC) organizuojami mokymai „Hogvartsas: LMS‘ietiškos ugnies taurė“. Sveikindama visus dalyvius ir organizatorius, LMS Plungės MSIC pirmininkė Gintarė Petreikytė palinkėjo, kad kiekvienas dalyvis po šių trijų dienų išsineštų kažką neįkainojamo. Kažką, kas padėtų kurti šviesesnį moksleivių rytojų. Taip pat mokymų atidaryme susirinkusiuosius sveikino Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Gintautas Rimeikis, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roma Bužienė ir Plungės atviro jaunimo centro direktorė Inga Jokubauskaitė.

       Po atidarymo Jaunimo Europos komandos narys Joris Mykolas Kavolis visus supažindino su jaunimo galimybėmis ES ir iniciatyvos „Žinau, ką renku“ vykdoma veikla. LMS‘o nariai taip pat pristatė savo organizaciją savivaldų atstovams, organizuodami orientacines varžybas bei pralinksmindami LMS‘ietiškais žaidimais. Penktadienio vakarą užbaigė socializacija, kurios metu vyko savivaldų talentų šou, o jų laimėtojais tapo Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleiviai.

       Šeštadienio rytą tam, kad visi jaustųsi gerai ir būtų kupini energijos bei geros nuotaikos, LMS Alumni prezidentas Laimonas Petreikis pravedė mankštą. Vėliau dalyviai turėjo veiklos: dirbo darbo grupėse, kuriose plačiau sužinojo apie komunikaciją, atstovavimą, efektyvų darbą mokinių savivaldoje, o savivaldų pirmininkai atskirai diskutavo ir reiškė savo idėjas, kaip galima pagerinti esamą situaciją mūsų rajono mokyklose. Vakare visi liko sužavėti Donaldo Duškinio paskaitos „Asmeninės charizmos atsiradimas“, o Laimonas Petreikis privertė šyptelėti, surimtėti ir pažvelgti Lietuvos kariuomenės pusės link. O vakaro socializacija padėjo susipažinti daugumai dalyvių, nes visos savivaldos buvo „sumaišytos“ ir komandiškai atlikinėjo užduotis.

       Nors, kad ir kaip gaila būtų, paskutinė mokymų diena privertė nusiteikti uždarymui. LMS‘iečiai ir dalyviai rinkosi į Danieliaus Goriunovo paskaitą „Kaip per savo gyvenimą atlikti kažką įsimenamo, vertingo, įspūdingo?“ Taip pat apdovanojome aktyviausią mokymų savivaldą – Plungės „Saulės“ gimnaziją, kuri savo jėgas parodė šeštadienio socializacijoje ir užduotyse visų mokymų metu. Renginio uždaryme LMS Plungės MSIC pirmininkė Gintarė Petreikytė dėkojo visiems dalyvavusiesiems ir savo komandai – MSIC‘o savanoriams, kurie atidavė daug laiko, pastangų, kad padarytų dar vieną žingsnį geresnio rytojaus link.

       Nuoširdžiai dėkojame palaikiusiems mūsų iniciatyvą, be kurių nebūtume įgyvendinę šio renginio: UAB „Mantemija“, A. Klišonio KF „Inesa“, UAB „Gydora“, UAB „Viskas jūsų kotorai“, UAB „Baliomagija“, UAB „Darbščios rankos“, MB „DiGi promo“, UAB „Šviesos krateris“, UAB VVARFF,  sporto klubui „Eola“, UAB „Žemaitijos sėklos“, UAB „Gilinis“, UAB „Plungės baldai“, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinei mokyklai ir Plungės rajono savivaldybei.

 

LMS Plungės MSIC informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.