Plungėje vyko 6 – 12 klasių moksleivių geografijos olimpiada „Mano gaublys“

2017-04-05


Balandžio 21 – 22 dienomis Plungės akademiko A. Jucio pagrindinėje mokykloje vyko 6 – 12 klasių moksleivių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Dvi dienas vykusioje olimpiadoje dalyvavo 113 mokinių.

6 klasių moksleivių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniui Tomui Kazonui (mokytoja Nijolė Kačinskienė). Antroji vieta – taip pat Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniui Matui Paplauskui (mokytoja Nijolė Kačinskienė). Trečios vietos nugalėtoja tapo Plungės r. Platelių gimnazijos mokinė Viktorija Ramonaitė (mokytoja Dalia Uščinienė).

7 klasių grupėje pirmą vietą užėmė Justas Pilvelis, Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinys (mokytoja Nijolė Kačinskienė). Antroji vieta – Plungės r. Platelių gimnazijos septintokui Adrijui Alminui (mokytoja Dalia Uščinienė). Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos moksleivė Viktorija Razmutė (mokytoja Nijolė Kačinskienė) užėmė trečią vietą. Trečią vietą taip pat pelnė Plungės Senamiesčio mokyklos septintokas Ignas Mačiuitis (mokytoja Regina Adomavičienė).

8 klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos mokiniui Žymantui Petreikiui (mokytoja Irena Strazdienė). Antrąsias vietas pelnė Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinė Vaiva Valauskaitė (mokytoja Nijolė Kačinskienė) ir Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos mokinys Eimantas Simanavičius (mokytoja Stefa Každailienė). Trečią vietą grupėje taip pat pelnė dvi moksleivės – Kornelija Vičytė (mokytoja Gina Zieringienė) iš Plungės „Babrungo“ pagrindinės mokyklos ir Viltė Šakytė (mokytoja Irena Strazdienė) iš Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos.

9 klasių grupėje pirmą vietą pelnė Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleivis Adomas Gedvilas (mokytoja Ingrida Tamošauskienė). Antroji vieta atiteko Plungės Senamiesčio mokyklos mokiniui Robertui Kurmiui (mokytoja Regina Adomavičienė). Trečioji vieta – dviem Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleiviams – Povilui Mikalauskiui ir Viliui Barniškiui (mokytoja Ingrida Tamošauskienė).

10 klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos dešimtokui Tadui Alčauskui (mokytoja Nijolė Kačinskienė). Antrą vietą užėmė Plungės r. Platelių gimnazijos mokinė Agnė Sidarbraitė (mokytoja Dalia Uščinienė). Trečiosios vietos nugalėtoja tapo Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos dešimtokė Amanda Saukaitė (mokytoja Nijolė Kačinskienė).

11 klasių grupėje pirmą vietą užėmė Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos auklėtinis Alfredas Stanevičius (mokytojas Bronius Kleinauskas). Antrą vietą pelnė dvi moksleivės: Plungės r. Kulių gimnazijos mokinė Rugilė Liutikaitė (mokytojas Vytautas Kulbokas) ir Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos auklėtinė Gabrielė Šiaulytė (mokytoja Stefa Každailienė). Trečią vietą pelnė Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksleivis Aurimas Gedgaudas (mokytojas Bronius Kleinauskas).

Vyriausiųjų, dvyliktokų, grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės r. Platelių gimnazijos abiturientui Vyteniui Sidabrui (mokytoja Dalia Uščinienė). Antrą vietą pelnė Plungės „Saulės“ gimnazijos auklėtinis Modestas Šaltupis (mokytoja Ingrida Tamošauskienė). Trečioji vieta atiteko Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinei Aušrai Jonauskaitei (mokytojas Bronius Kleinauskas).

Didžiuojamės mūsų rajono mokinių pasiekimais ir linkime sėkmės ateities konkursuose, ateityje nenuleisti rankų ir toliau siekti puikių rezultatų.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
vyr. specialistas Gintautas Rimeikis
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.