Plungėje svečiavosi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados kultūros atašė

2017-05-22


Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos iniciatyva š. m. gegužės 18 d. bibliotekoje svečiavosi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados kultūros atašė Althea Cawley-Murphree ir JAV ambasados kultūros reikalų asistentė Jūratė Kirvaitienė. Susitikime dalyvavo Plungės raj. savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Mantas Česnauskas,  Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė, Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė bei bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės Gintarė Gurevičiūtė ir Uršulė Padagienė.

Susitikimo metu buvo aptartas JAV Nacionalinio miestų ekonominio atgaivinimo centro ekonominio atkūrimo programų viceprezidento Dr. Matthew Wagnerio vizitas, vyksiantis š. m. birželio 8 d.  Plungėje. Šio eksperto kuruojama sritis – centro iniciatyvos, vykdomos JAV miestuose, kurių metų teikiama pagalba atkuriant šių miestų centrus ir komercinius rajonus.

Numatomo vizito metu ekspertas iš JAV lankysis Plungės pramoniniame rajone bei jame įsikūrusiose įmonėse, Plungės technologijų ir verslo mokykloje, Viešojoje bibliotekoje laikrodinėje, Žemaičių dailės muziejuje ir Plungės turizmo ir informacijos centre. Dar iki vizito ekspertas susipažins su pateikta informacija apie Plungės rajono verslo, turizmo ir švietimo institucijas bei rajono statistiniais duomenimis. Susipažinęs ir aplankęs numatytus  objektus, ekspertas savo įžvalgas apie pramonės, turizmo, verslo, švietimo infrastuktūrą ir jos vystymą pateiks susitikime su verslininkais, Savivaldybės, kultūros, turizmo, švietimo, nevyriausybininkų atstovais, prisidedančiais prie miesto ir rajono ekonominio klestėjimo.   

 

Plungės raj. savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.