Plungėje startuoja plaukimo treniruotės vaikams

2023-11-07

Pradėjus baseino veiklas, Plungės rajono savivaldybės sprendimu Plungės sporto ir rekreacijos centre patvirtinta ir veiklą pradeda dar viena sporto šaka – plaukimas. Plungės SRC papildė jauna plaukimo trenerė Dominyka Rapšytė. Lapkričio 3 dieną Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas jauniesiems plaukikams ir jų tėveliams pristatė plaukimo trenerę Dominyką, kurios pagrindinė specializacija – plaukimo treniruotės vaikams ir jaunimui. Nuo šiol Plungės rajono savivaldybės vaikai ir jaunimas turės galimybę ne tik išmokti pradinių plaukimo įgūdžių, bet ir taisyklingai plaukti skirtingais plaukimo būdais bei siekti sportinio meistriškumo. 

Dominyka Rapšytė į Plungę persikėlė iš Panevėžio. Ji profesionali plaukikė, Lietuvos plaukimo čempionė, Junginėse Amerikos valstijose baigė sporto vadybos/verslo administravimo bakalauro studijas. Tai ko nepasisekė visiškai įgyvendinti plaukikės karjeroje, tikisi realizuoti save dirbdama plaukimo trenere.

Dominyka dirbs komandoje kartu su plaukimo trenere Jolanta Senkuviene, kuri nuo baseino atidarymo pradžios vykdo mankštas, aerobiką, grupinius ir individualius užsiėmimus.

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.