Plungėje – prieškalėdinis labdaros renginys bešeimininkiams augintiniams

2015-12-31

 

 

      Prieš šv. Kalėdas plungiškės Gita Matevičiūtė ir Vita Stanytė poilsio ir pramogų komplekse „Žemsuoda“ organizavo labdaros vakaronę  „Skanus kąsnelis“ bešeimininkiams gyvūnų globos namų augintiniams.

      Tarp gausiai susirinkusių svečių vakaronėje dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su žmona Inesa bei mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius su žmona Lolita. Vakaras buvo nuostabiai jaukus, šiltas, nuotaikingas, kokio ir tikėjosi labdaringo renginio organizatorės. VšĮ gyvūnų globos namų  „Būk mano draugas“ direktorė Galina Kučinskienė apie renginį sakė:  „Dar niekur nemačiau tiek gerų akių ir šiltų veidų, susibūrusių vienoje vietoje… Pastatysime naujus du voljerus su lentelėmis, kuriose bus iškaltas Plungės miesto vardas… Savo ir gyvūnų globos namų gyventojų vardu sakau nuoširdų  AČIŪ plungiškiams….“

      Renginio organizatorės taip pat nuoširdžiai dėkoja su nuostabia muzikine programa prie labdaringo vakaro prisidėjusiems plungiškiams – saksofonistui Martynui Razgui ir vokalistei Austėjai Gendvilaitei bei jos draugų grupei „Auksa žovis“. Renginio svečiai, skanaudami pačių pagamintus ir suneštus skanumynus, prieglaudos augintiniams paaukojo 465 eurus. 

      Visų aukojusių plungiškių dėka mažiesiems prieglaudos gyventojams išauš ne viena sotesnė ir šiltesnė diena!

      Mes visi davėme meilei dar viena šansą!
Organizatorių informacija

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.