Plungėje – Lietuvos mini ralio čempionato etapas

2023-05-23

Praėjusį savaitgalį plungiškiai turėjo progą išvysti daugiau nei septyniasdešimt lenktyninių automobilių – mūsų apylinkėse vyko Lietuvos automobilių mini ralio čempionato pirmasis etapas, kurio dalyvius pasveikino ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

„Šiandien daug dirbot galvomis, akimis, rankomis. Sukūrėt reginį, kuriuo džiaugėtės ir patys, ir žiūrovai. Gaila, bet visi nugalėtojais tapti negali, laimi tie, ką lydi sėkmė, kas geriausiai pasiruošęs techniką, pas ką geriausiai veikia pilkosios ląstelės. Smagu, kad pasirinkote mūsų miestą ir tikiuosi, kad nusivylusių nėra“, – kalbėjo meras Audrius Klišonis.

Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Egidijus Janavičius: „Džiaugiuosi mini ralio bendruomene ir tuo, kad suprantate saugos būtinybę. Viskas puiku: dalyvių skaičius tikrai didelis, čempionato etapas praėjo pakankamai sklandžiai ir saugiai – tik su viena nedidele avarija. Esu dėkingas šio etapo organizatoriui – Plungės automobilių sporto klubo „Tornada“ vadovui Mantui Zepčiukui.“

Lietuvos automobilių mini ralio pirmąjį etapą (jų iš viso bus penki) Plungėje organizavo Lietuvos automobilių sporto federacija, Plungės rajono savivaldybė ir Plungėje įsikūręs automobilių sporto klubas „Tornada“.

Mini ralio čempionatas į Plungę sukvietė 75 ekipažus iš visos Lietuvos. Jų laukė 28 kilometrai greičio ruožų, su pervažiavimais iš viso – 161 kilometras. Dalyviai buvo suskirstyti į tris įskaitas ir aštuonias klases.

Lietuvos automobilių mini ralio čempionato I etapo nugalėtojų apdovanojimo ceremonija surengta Plungės aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje, žvyrkeliuose pavargę automobiliai ilsėjosi buvusios autobusų stoties teritorijoje.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.