Plungėje – lietuvių meilės deivės ir šeimos šventė „Mildos sodas“

2015-05-08


 

 

 

        Gegužės 15 d. Plungės mieste šurmuliuos išskirtinė, kupina meilės, šilumos, jaukumo, ypatingos muzikos, šokių, įvairių kūrybinių veiklų, pramogų ir pikantiškų netikėtumų bei sumanymų šventė – ,,Mildos sodas“. Tokia šventė Plungėje vyks pirmą kartą, o šventės metu plungiškiai ir miesto svečiai bus kviečiami į burtų ir magijos seansus su Leopoldu Malinausku, į kūrybines dirbtuves, Klaipėdos pilies teatro pasirodymus, lauko kino teatrą, cirko studijos ,,Šypsena“ šventinį pasirodymą, teatralizuotą koncertą ,,Odė meilei“, kuriame dalyvaus Plungės kultūros centro meno kolektyvai ir Plungės talentai.  

        Šventės metu kviesime pasiklausyti Andriaus Kulikausko dainuojamosios poezijos, charizmatiškojo violončelininkų dueto „T&K duo“, populiariosios muzikos grupės iš pajūrio KRAFT, – ir tai dar ne viskas, nes šventės organizatoriai plungiškiams ir miesto svečiams gegužės 15 d. žada padovanoti ir daugiau įvairių staigmenų ir sumanymų! Visą renginio programą rasite www.plungeskc.lt 

        Kiekvienas, apsilankęs šventėje, tikrai suras ko pasiklausyti, ką pamatyti, kuo pasimėgauti ar ką išmėginti. Kviečiame į meilės ir šeimos šventę Plungėje gegužės 15 d.

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.