Plungėje juoksis visa Lietuva !

2013-08-05

      Rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį, 18 val. Plungės kultūros centre vyks 15-asis humoro festivalis “JUOKIS” PAJŪRYJE – 2013”.  Naujas programas rodys 4 humoro kolektyvai iš Aukštaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos. Į sceną išeis per 30 artistų – talentingų šio žanro puoselėtojų.

      AUKŠTAITIJAI atstovaus  garsioji „Sprandžina“ iš Radviliškio r. Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė). Programoje „Emigracija“  juokiamasi iš įvairaus plauko lengvo gyvenimo ieškotojų, lėbautojų, sekso turisčių… Šeduviškiai žavi temų aktualumu, jaunatviškumu,  nuoširdumu, smagiomis improvizacijomis.

 

      DZŪKIŠKO humoro dozę dovanos  žiūrovų pamėgtoji „Spanguolė “ iš Varėnos r. Marcinkonių (vad. Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė). Jie pristatys “Nykstančią rūšį“. Programoje ironiškai  žvelgiama į senų žmonių pastangas kaip nors išgyventi. Marcinkoniškiai džiugina raiškia, šaržuota  vaidyba, skambia dzūkų tarme.

 

      Iš  SUVALKIJOS  atvyks net du kolektyvai.  Satyros teatras „Kanapa“ iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vad. Laima Mockevičienė) programoje „Liūdnojo vaizdo riteris“ rodys klajojančio riterio Don Kichoto ir jo ginklanešio Sančos Pansos nuotykius šiandieninėje  Lietuvoje. Jų pasirodyme pašiepiami netikę žmonių tarpusavio santykiai, susvetimėjimas,  kyšininkavimas, perdėtas turto ir garbės troškimas. Čia skamba daug muzikos, gerai  žinomų  dainų parodijų.

 

      „0 2“ iš Vilkaviškio policijos komisariato (vad. Jonas Pranas Paspirgėlis) – vienintelis kolektyvas Lietuvoje, kuriame juokauja vien pareigūnai. Jie tikins, kad „Pragare – kaip Lietuvoje“. Programoje netrūks nei velnių, nei jų sugundytų aukų… Vilkaviškiečiai išsiskiria ansambliškumu, santūriu ir kultūringu humoru.

 

      Koncertą ves humoristas satyrikas Vaclovas Vičius – žemaitis iš Vilniaus. Jis dovanos savo naujausios kūrybos puokštę. Taigi, Plungėje juoksis visa Lietuva!

 

      Tikime, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir smagiais plojimais paliudys, jog žemaičiai yra ne tik darbštūs, bet ir linksmi žmonės. Juolab, kad  bilieto kaina – tik 8 litai!

 

      Juokimės kartu !   

 

Plungės kultūros centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.