Plungėje – jau trečiasis regioninės svarbos projektas

2023-08-25
UAB „Litspringas“

Plungė yra vienintelė iš keturių Telšių apskrities savivaldybių, kurioje įgyvendinami regioninės svarbos projektai. Ir ne vienas, o net trys. Tai reiškia, kad Plungė – investuotojams patrauklus, verslui steigti ir plėtoti palankus miestas.

Pirmąjį tokį projektą įgyvendina čiužinių spyruoklių blokų gamyba užsiimanti UAB „Litspringas“, antrąjį  –  modernią laiptų gamybos įmonę kurianti UAB „NT projektai“.

Visai neseniai Telšių regiono plėtros tarybos kolegija regioninės svarbos projektu pripažino ir dar vieną „Litspringo“ projektą – „Vielos tempimo ir armatūros gamybos cechai“, kuris bus įgyvendinamas Salantų gatvėje – ten, kur dabar veikia kiti „Litspringo“ gamybos cechai.

Telšių regiono plėtros tarybos kolegija tokį sprendimą priėmė vadovaudamasi Regioninės plėtros įstatymu, Plungės rajono savivaldybės administracijos raštu ir Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu, kuriuo pritariama, kad projektui būtų suteiktas regioninės svarbos projekto statusas. Įgyvendinant šį projektą, bus statomi vielos tempimo ir armatūros gamybos cechai, įrengiamos gamybos linijos, tvarkoma ir lauko sandėliavimui pritaikoma žemės sklypo infrastruktūra.

UAB „Litspringas“ per 5 metus sukurs ne mažiau kaip 50 darbo vietų (tiesiogiai susijusių su projektu), toks darbuotojų skaičius bus išlaikytas ne trumpiau kaip 5 metus, atlyginimo vidurkis – didesnis nei vidurkis Telšių apskrityje, investicijų suma per 5 metus – 6,3 mln. eurų.

Sveikinam „Litspringą“!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.