Plungėje itin garsiai suskambės XVIII-asis pučiamųjų orkestrų festivalis

2023-06-05

Birželio 16–18 dienomis visa Plungė skambės garsiai nuo miesto šventės ir pučiamųjų orkestrų festivalio renginių. Gilias ir išskirtines tradicijas turinčiame festivalyje gros 400 muzikantų, šoks per 100 šokėjų. Plungės kultūros centro kas dvejus metus organizuojamas pučiamųjų orkestrų festivalis Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos yra pripažintas visos šalies prioritetiniu renginiu, kuriančiu regionų kultūrinį išskirtinumą bei savitumą.

Šiais metais savo pasirodymais plungiškius ir miesto svečius stebins Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras, Karinių jūrų pajėgų, Šiaulių, Plungės, Platelių, Sedos, Vilkaviškio pučiamųjų orkestrai, Kauno miesto orkestras „Ąžuolynas“, Panevėžio rajono BrassBand „Aukštyn“ ir „Sklepučini“, Panevėžio miesto orkestras „Garsas“, Plungės kultūros centro simfoninis orkestras ir orkestrų choreografinės grupės iš Panevėžio, Šiaulių, Kauno, Plungės ir kitų miestų.

Birželio 16 d. 18 val. festivalio pradžią skelbs išskirtinis Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro ir perkusijos ansamblio „Giunter Percussion“ koncertas, 22.30 val. dėmesį trauks specialus šviesų, lazerių ir Plungės kultūros centro simfoninio orkestro pasirodymas „Nakties muzika“. Birželio 17 d. 13 val. Babrungo slėnyje pasirodys visi festivalio dalyviai bei pasaulinį pripažinimą pelnęs operos solistas Merūnas Vitulskis. Nuo 14.30 val. Senamiesčio aikštėje ir prie Florijono paminklo specialias koncertines programas pristatys visi pučiamųjų orkestrai ir choreografinės grupės. 17 val. Pučiamųjų orkestrai ir choreografinės grupės dalyvaus tradicinėje teatralizuotoje eisenoje, o 18 val. įvyks didysis vakaro koncertas „Plungė garsiai“, kuriame orkestrai atliks bendrą repertuarą, solinius pasirodymus bei bendrą kūrinį su tenoru Merūnu Vitulskiu. Šventė tęsis ir birželio 18 dieną, kur vyks bendruomenių piknikas, gausybė koncertų, visuotinis bendro kūrinio atlikimas ir geras laikas su visa miesto bendruomene. Pučiamųjų orkestro festivalio veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

Susitikime Plungėje birželio 16–18 dienomis ir švęskime garsiai!

Atsisiųsti Plungės miesto šventės ir XVIII Pučiamųjų orkestrų festivalio programą »

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.