Plungėje įrengtas sporto klubas po atviru dangumi

Šeštadienį, Babrungo upės ir Gondingos hidroelektrinės tvenkinio poilsio ir rekreacijos take, Plungės bendruomenė įrengė sporto klubą po atviru dangumi iš tvarių organiškų medžiagų, kuriame visus metus sportuoti ir mankštintis galės plungiškiai ir miesto svečiai. Šis klubas yra viena iš Europos socialinio fondo agentūros (toliau ESFA) vykdomos kampanijos „Metas keisti“ iniciatyvų.

ESFA iniciatyva „Metas keisti“. Plungėje įrengtas sporto klubas po atviru dangumi 2022-04-16

Jau antrus metus Lietuvoje ESFA įgyvendina iniciatyvą „Metas keisti“, kuri skatina vietos bendruomenes, NVO, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas kurti iniciatyvas ar prie jų prisidėti, suvienyti skirtingo amžiaus žmones, siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę vertę. „Iniciatyva yra ne tik apie bendruomeniškumą ir savanorystę – ji apie skatinimą veikti, keisti pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu,“ – renginio metu kalbėjo ESFA viešųjų ryšių specialistė Milda Rainčė.

Netoli akademiko Adolfo Jucio progimnazijos plungiškių įrengtas sporto klubas – puikus įrodymas, kad susitelkusi ir iniciatyvos nestokojanti bendruomenė gali pati keisti savo aplinką ir kurti vertes visuomenei.

„Norint pradėti daryti gera, reikia labai nedaug – kartais užtenka vieno impulso ar tiesiog geros idėjos. Veiklios bendruomenės, savanoriai, entuziastai nuveikia didžiulius darbus, kad aplinka būtų gražesnė ir jaukesnė, o visas pasaulis – geresnis. Geri pačių padaryti darbai sujaudina ir įkvepia,“ – teigė kartu su plungiškiais sporto klubą įrenginėjęs Plungės rajono savivaldybės Administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Sporto klubo įrengimui vadovavo ir naudojimosi sporto inventoriumi instruktažą pravedė žinomas treneris, TV laidų vedėjas, sveikos gyvensenos aktyvistas ir entuziastas Alanas Dzeranovas. O su naujojo sporto klubo teikiamomis galimybėmis susipažinę renginio dalyviai dar sudalyvavo aktyvioje ir nuotaikingoje Alano treniruotėje.

„Mes puikūs ir kieti ne tada, kai pakeliame daugiau už kitus, nubėgame greičiau, nušokame toliau ar aukščiau. Mes tokie tada, kai kartu darome gerus ir gražius dalykus draugui, kaimynui ar nepažįstamajam,“ – treniruotės metu įkvepiančiais žodžiais dalinosi Alanas.

Daugiau apie iniciatyvos įgyvendinimą Plungėje bei kampaniją „Metas keisti“ sužinoti galima svetainėje www.metaskeisti.lt. Iš viso kampanijos metu bus įgyvendinta 10 prasmingų ir reikalingų iniciatyvų, 10 Lietuvos savivaldybių kartu su vietos bendruomenėmis ir savanoriais.

„Metas keisti“ – ESFA inicijuota komunikacijos kampanija, kuri skatina gyventojus dalyvauti savanoriškoje ir bendruomeninėje veikloje. Kampanija finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. ES investicijomis visoje Lietuvoje finansuojama beveik 700 miesto bendruomenių inicijuotų projektų.

ESFA inf.

ESFA Europos socialinio fondo agentūra logo

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.