Plungėje – diskusija apie regiono savivaldybių finansinių padalinių darbo aktualijas

Gegužės 24 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyrius organizavo susitikimą-diskusiją Telšių apskrities finansų ir biudžeto skyrių vadovams ir specialistams „Savivaldybių finansinių padalinių darbo aktualijos“.

Plungės, Mažeikių, Rietavo ir Telšių savivaldybių administracijų finansininkai aptarė 2022 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo pakeitimo projektą, biudžeto planavimo, lėšų perskirstymo ir apskaitos problemas, skolinimosi galimybės bei kitus finansinius  klausimus.

Susitikimo-diskusijos dalyves pasveikino Plungės rajono mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė ir Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

M. Kaunas pastebėjo, kad savivaldybių finansininkės valdo, skirsto ir kontroliuoja milijonines (Rietavo savivaldybėje – 12, Plungės savivaldybėje – 50, Telšių savivaldybėje – 63, Mažeikių savivaldybėje – 80) sumas. Jeigu metinis savivaldybių biudžetas gerai parengtas, nejuntamas lėšų trūkumas suplanuotiems ūkiniams poreikiams ir išskirtiniams, rajoną reprezentuojantiems projektams įgyvendinti.

„Linkiu, kad įvardyti skaičiai kiekvienoje regiono savivaldybėje ne mažėtų, o tik augtų“, – sveikindamas susitikimo dalyves linkėjo M. Kaunas.

Plungės rajono savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė priminė, kad pirmasis regiono savivaldybių finansininkių susitikimas įvyko 2017 metais, kai kolegės pakvietė į Telšius. Po metų susitikimas įvyko Mažeikiuose, po to – Rietave. Tiesa, besiformuojančią tradiciją sugadino koronavirusas, kai dėl apribojimų planuotas finansininkų susitikimas porą metų neįvyko, tačiau šiemet vėl nuspręsta bendravimą akis į akį pratęsti. Šį kartą – Plungėje.

Vicemerė A. Beierle Eigirdienė ragino finansų specialistes pasidalinti pačiomis naujausiomis idėjomis ir programomis, kurios lengvina kasdienį finansininkų darbą, o po diskusijos kvietė nepasididžiuoti aplankyti gražiausias atsinaujinančios Plungės erdves.

Savivaldybių finansininkės pasidžiaugė profesine partneryste, dėkojo kolegėms už patarimus ir konsultacijas.

Estafetę rengti kitą finansininkų susitikimą plungiškiai perdavė Telšių savivaldybei.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.