Plungėje – derliaus ir žemdirbių šventė

2022-10-31

Baigiantis spaliui Plungės kultūros centre įvyko Plungės rajono kaimo gyventojų ir žemdirbių rudens šventė, į kurią pakviesti darbščiausieji rajono ūkininkai, paskelbti ir apdovanoti gražiausių rajono kaimo sodybų šeimininkai bei gražiausios ūkininko ūkio sodybos šeimininkai. Plungiškiai turi kuo didžiuotis, nes rajone daug produktyvių ir modernių ūkių, gražiai puoselėjamų sodybų.

Pasveikinti ūkininkų atvyko ne tik rajono vadovai, bet ir būrys glaudžiai su žemdirbių kasdieniu darbu susijusių tarnybų atstovų, linkėjimus perdavė Seimo nariai.

Nuoširdūs rajono vadovų ir kitų sveikintojų žodžiai buvo skirti žemdirbiams ir kaimų gyventojams, kurie atsakingai dirba ir puošia mūsų kraštą. Kalbos ir palinkėjimai susipynė su renginyje koncertavusių Plungės kultūros centro kolektyvų dainomis ir šokiais.

Šventėje pasidžiaugta ne tik pažangiausiais žemdirbiais, bet ir gražiausiai tvarkomų sodybų ir ūkių šeimininkų išmone.

Paskelbti konkurso „Metų ūkis 2022“ laimėtojai: pirmoji vieta skirta Laimai ir Mindaugui Grikštams (Nausodžio seniūnija), antroji – Stepanijai ir Bronislovui Jonikams (Žlibinų seniūnija), trečioji – Almai ir Antanui Zabičiams (Paukštakių seniūnija).

Pagerbti „Gražiausios sodybos“ konkurso laimėtojai Petrė Šveistrienė ir Povilas Šveistrys (Alsėdžių seniūnija), Jūratė ir Valdas Stankai (Šateikių seniūnija), Santa ir Žydrūnas Norbutai (Babrungo seniūnija).

„Gražiausios ūkininko sodybos“ konkurso nugalėtojų laurai šiemet buvo skirti Vilmai ir Dainorui Saliams (Šateikių seniūnija), Rasai ir Andriejui Petreikiams (Žlibinų seniūnija), Rasutei ir Stasiui  Batavičiams (Paukštakių seniūnija).

Už šeimos ūkio puoselėjimą pagerbti jaunieji ūkininkai Martynas Šimkus (Nausodžio seniūnija) bei Laura ir Silvestras Numgaudžiai (Platelių seniūnija).

Tradicinę žemdirbių šventę kasmet organizuoja Lietuvos Respublikos ūkininkų sąjungos Plungės skyrius ir Plungės rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Sauliaus Narkaus („Plungė“) nuotr.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.