Plungėje – baigiamasis „UžmESk akį“ renginys

2024-06-04

Birželio 1-ąją Plungėje, Babrungo slėnio estradoje, vyko baigiamasis ciklo „UžmESk akį“ renginys, kurį organizavo Finansų ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra. Kartu su grupe THE ROOP ir kitomis linksmybėmis paminėtas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 20-metis, o kartu pristatyti ir per šį laikotarpį Lietuvoje įvykę pokyčiai. Vienas iš jų – prieš kelerius metus Plungėje ES lėšomis sutvarkytas  Babrungo slėnis ir jo prieigos.

Šventės dalyvius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Centrinės projektų valdymo agentūros direktorė Lidija Kašubienė. Renginį vedė visiems plungiškiams puikiai pažįstamas mūsų kraštietis Richardas Jonaitis.

„Ačiū Centrinei projektų valdymo agentūrai, kuri daugiausiai ir reguliuoja Europos Sąjungos skiriamų lėšų srautus, už tai, kad dalis tų lėšų atkeliauja ir į Plungę, kad galime juos panaudoti ir visi kartu džiaugtis rezultatais. Esame Plungės Babrungo slėnio estradoje, kuri taip pat sutvarkyta už ES pinigus. Turime puikią vietą. Ir ne tik šią, bet ir daugybę kitų, kurių dėka Plungė tampa geru, patraukliu ir patogiu miestu gyventi. O šiandien – gražaus renginio ir gerai pasiauskit su „roop“, kurių pavadinimas skamba labai jau žemaitiškai“, – linkėjo Savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Renginio metu akcentuota, kad per 20 metų ES Lietuvoje investavo 16 mlrd. eurų, o iki 2027-ųjų planuojama investuoti dar 10 mlrd. eurų. Lėšos didelės, bet ir darbai dideli. O rezultatais džiaugiamės ir naudojamės kiekvienas iš mūsų.

Visi atėjusieji į renginį buvo kviečiami nusifotografuoti momentiniu fotoaparatu, paklausyti Platelių meno mokyklos pučiamųjų orkestro atliekamų kūrinių, renginio vedėjo Richardo Jonaičio pokalbio su plateliškiu žurnalistu, kraštotyrininku ir visuomenininku Eugenijumi Bunka, pasivaišinti saldainiais ir ledais bei kitaip papramogauti.

Plungiškius džiugino „Eurovizijos“ dalyvių grupės THE ROOP pasirodymas, o renginio pabaigoje – „Kino pavasario“ filmas „KARTA.EU“, kurį pristatė režisierius Eimantas Belickas.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.