Plungėje antrą kartą vyksta šiuolaikinių menų festivalis ir jaunųjų menininkų rezidencija

2023-09-28

Plungės kultūros centras rugsėjo 25-30 dienomis organizuoja šiuolaikinių menų festivalį „Eksperimentinės meno jungtys“. Festivalio veiklos startavo pirmadienį su jaunųjų menininkų rezidencijos pradžia ir diskusija „Ar Apvaizdos akis Plungės herbe – Illuminati palikimas?“
Pranešimus skaitė: Vilnius TECH lektorius, filosofas Alfredas Buiko ir paveldosaugininkas Gintaras Ramonas.

Festivalio veiklų metu siekiant paskatinti ypatingai jaunąją kartą neformaliai pabendrauti su rezidencijoje kuriančiais vietiniais ir iš kitų Lietuvos miestų atvykusiais menininkais buvo organizuojamas vakaras ,,Kava su menininku“ bei susitikimai ugdymo įstaigose. Visą savaitę festivalyje dalyvaujantys menininkai kuria uždarose ir atvirose Plungės miesto erdvėse. Tai ką menininkai sukurs rezidencijos metu bus galima pamatyti rugsėjo 30 d. 17 val. Startas prie Plungės kultūros centro. Parodos pristatyme-atidaryme dalyvaus visi menininkai su kuriais keliaujant kartu ir apžiūrėsime jų kūrybos darbus sukurtus festivalio metu. Parodos pristatymą vainikuos atlikėjos Ingaja koncertas.

Šiais metais projekto veiklose dalyvauja: vizualaus meno atstovai: Mindaugas Pupelis, Roma Mikalauskytė, Ugnė Upė Pilitauskaitė, Emilija Višinskaitė, Paulius Gadeikis; muzikos kūrėjai: Martynas Baranauskas, Vilija Matačiūnaitė ir Evelina Beivydaitė bei rašytoja Virginija Rimkaitė.

Projekto veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

Plungės KC inf.

2023-09-26/30 Šiuolaikinių menų festivalis ,,Eksperimetinės meno jungtys“

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.