Plungė siekia tapti Europos kultūros sostine

2016-02-09

       Plungė, jau pabuvusi Lietuvos kultūros sostine 2009 metais ir stebinusi Lietuvą unikaliais projektais, pareiškė norą tapti 2022-ųjų metų Europos kultūros sostine.

       Siekdama šio ambicingo tikslo, Plungės rajono savivaldybės taryba dar 2015 metų spalio 29 d. sprendimu Nr. T1-275 pritarė Plungės rajono savivaldybės administracijos dalyvavimui 2022 metų Europos Sąjungos veiksmuose „Europos kultūros sostinė“.

       Vasario 5 dieną į posėdį rinkosi Plungės rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta darbo grupė, atsakinga už  projekto „Plungė – Europos kultūros sostinė 2022“ paraiškos parengimo ir jo vykdymo koordinavimą. Darbo grupės vadovas, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pasidžiaugė, jog Plungė gali didžiuotis savo kultūros ištakomis bei giliomis tradicijomis, ir akcentavo, jog Plungė verta siekti Europos kultūros sostinės vardo.

       Tačiau reikia pabrėžti, jog galimybę tapti Europos kultūros sostine turi kiekviena vietovė, tik būtina rasti idėjų, kaip pateikti vietovės išskirtinumą ir būti įdomiais Europai.

       Tikimės, kad artimiausiu metu bus išgryninta projekto idėja ir visas jo įgyvendinimo veiksmų planas. Norime atkreipti dėmesį, jog plungiškių pasiūlymai taip pat yra labai svarbūs ir reikalingi, kuriant bendrą projekto programą.  Todėl kviečiame visus esamus ir buvusius plungiškius pareikšti savo nuomonę, kuo, Jūsų manymu, Plungė yra ypatinga ir kuo gali dalytis su Europa. Taip pat prašome siūlyti savo idėjas, kurias galėtume įtraukti į projekto „Plungė – Europos kultūros sostinė 2022“ veiklų planą.

       Visus savo miestui neabejingus plungiškius kviečiame  iki kovo 14 dienos pasiūlymus siųsti elektroniniu paštu vida.saukaliene@plunge.lt (Kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Vidai Saukalienei) arba adresu: Vytauto g. 12, Plungė, 115 kab.

 

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.