Plungė – miestas, geriau pasiruošęs priimti pabėgėlius nei Vilnius

2016-02-22

 

 

       Tokiomis ir panašiomis įžvalgomis dalijosi vasario 18 d. Plungėje vykusio nacionalinio projekto „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ renginio dalyviai. Visi jaunuoliai pasisakė dviem temomis: Mano miestas atviras visiems (imigracijos politika) ir Keisti pasaulį galiu neišeidamas iš namų (skaitmeninė rinka).

       Dalyvių kalbų klausė ir jas vertino meras Audrius Klišonis kartu su kitais komisijos nariais: Jaunimo darbo centro vyriausiąja specialiste Alma Murašoviene, Plungės rajono policijos komisariato Migracijos skyriaus specialiste Monika Stuopeliene bei Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Lolita Vaitkevičiene.  Tačiau nugalėtoją rinkti galėjo ne tik komisija, o ir į renginį gausiai susirinkę žiūrovai.

       Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, trečioji vieta atiteko Alsėdžių gimnazijos mokiniui Jonui Mockūnui, antroji – Modestui Šaltupiui iš Plungės „Saulės“ gimnazijos bei nugalėtoja tapo taip pat Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleivė Agnė Piepaliūtė.

       „Dauguma šiuolaikinių žmonių jau mano, kad visai greitai rytais ieškodami namuose pasimetusių batų naudosimės Google paieškos sistema“, – teigia renginio nugalėtoja Agnė Piepaliūtė, kuri jau kovo pradžioje dalyvaus viešojo kalbėjimo mokymuose ir varžysis finale Vilniuje.

       Trys finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį, o pagrindinis konkurso prizas – galimybė balandžio 2 d. lipti į „TEDxVilnius“ sceną Lietuvos nacionaliniame dramos teatre Vilniuje! Konferencija bus transliuojama tiesiogiai internetu, todėl renginį galės stebėti ne tik į jį atėję, bet ir tūkstančiai kitų smalsių ir naujovių bei įkvėpimo ieškančių žmonių visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie projektą interneto svetainėje www.pazinkeuropa.lt

 

JEK nario kontaktai:
Greta Zaburaitė,
tel. +370 623 11825,
el. paštas gretazaburaite@gmail.com
www.pazinkeuropa.lt
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.