Plungė kartu su Telšių ir Kretingos rajonų savivaldybėmis įgyvendins e. rinkodaros projektą „Žemaitijos istorinio – religinio kelio sklaida e. rinkodaros priemonėmis“

2016-10-25

       2016 m. liepos 28 d. projekto vykdytoja – Telšių rajono savivaldybės administracija – su Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto „Žemaitijos istorinio – religinio kelio sklaida e. rinkodaros priemonėmis“ finansavimo ir administravimo sutartį .

       Projekto partnerės – Plungės ir Kretingos rajonų savivaldybių administracijos.

       Projektas į gyvendinamas pagal ES priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e. rinkodara“.

       Projekto išlaidų suma – 309 353,14 Eur.

       Finansavimas – 262 950,16 Eur.

      Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų (Regioninės plėtros fondas).

 

       Projekto tikslas – didinti sakralinių kultūros ir gamtos paveldo objektų, esančių Telšių, Plungės ir Kretingos rajonuose, lankomumą ir žinomumą e. rinkodaros priemonėmis. Projekto į gyvendinimo metu numatoma į diegti šias e. rinkodaros priemones, skirtas nurodytų prioritetinių turizmo plėtros regionų, sakralinių gamtos ir kultūros paveldo objektų lankomumui ir žinomumui didinti: internetinė svetainė, mobilioji aplikacija su išplėstąja realybe bei integracija vietoje, rinkodara socialiniuose tinkluose, turinio rinkodara, el. laiškai, reklama paieškos sistemose, reklama internetiniuose portaluose. Planuojama, kad, į gyvendinant projektą, e. rinkodaros priemonėmis bus padidintas ne mažiau kaip 34 kultūros ir gamtos paveldo objektų žinomumas ir lankomumas.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja
Žaneta Piepalienė
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.