Plungė – Kalėdų miestas

2020-12-09
 


 

 

 

Artėjant laukiamiausioms metų šventėms Plungės kultūros centras kviečia vaikus, jaunimą, tėvelius, senelius, kaimynus, draugus, kolegas ir visus visus įsitraukti į specialiai švenčių laukimui organizuojamas veiklas. Kviečiame mažuosius plungiškius pirmadieniais sužinoti vis naujas piešinių konkursų temas, aktyviai dalyvauti ir laimėti saldžius prizus. Antradieniais Kalėdų Senelio pagalbininkės perskaito mažųjų plungiškių laiškus ir juos perduoda Kalėdų Seneliui, dar galite ir Jūs suspėti parašyti laiškus ir juos įmesti į Kalėdinę pašto dėžutę, esančią prie Kultūros centro. Trečiadieniais pasirodo speciali laidelė, kurios metu Kalėdų Senelis atsako į mažųjų plungiškių atsiųstus klausimus. Šias laideles galima pamatyti Plungės rajono savivaldybės kultūros centro „Facebook“ paskyroje.

Gruodžio 10, 11, 17, 18 ir 22 d. nuo 16-17 val. apsilankius kultūros centro Kalėdinėje oazėje kviečiame paskambinti Kalėdų Seneliui, kuris mielai pabendraus su vaikais iš savo rezidencijos Kultūros centre. Ketvirtadieniais tradiciškai pristatome edukacinius užsiėmimus; šiuo metu visi užsiėmimai taip pat yra susiję su artėjančiomis šventėmis. Nuo gruodžio 1 d. dalinamės meno kolektyvų sukurtais šiltais video sveikinimais visiems plungiškiams, kolektyvų bendruomenių nariams, draugams bei partneriams.

Siūlome kasdien dar labiau pajusti šventinę atmosferą saugiai keliaujant ir atrandant labiausiai Kalėdinę dvasią atitinkančias Plungės miesto erdves. Norint apkeliauti Mažąjį Kalėdinį ratą, kelionę reikėtų pradėti nuo Kalėdų eglės (Senamiesčio aikštėje), Plungės kultūros centro, Turizmo ir informacijos centro, M. Oginskio rūmų, viešosios bibliotekos, Laisvės alėjos, Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios, o kitas aštuonias erdves surasti patiems, prie visų erdvių įsiamžinti ir el. p. plungeskc@gmail.com atsiųsti nuotraukas, kuriomis pasidalinsime su visais. Didžiuoju Kalėdiniu ratu kviečiame pradėti keliauti nuo gruodžio 18 d. aplankant įspūdingiausias 15 erdvių visame Plungės rajone, prie jų įsiamžinant ir atsiunčiant nuotraukas Plungės kultūros centrui.

Nepaisant to, kad šiemet šventės bus kitokios, kviečiame visus apšviesti, papuošti savo langus, biurus, vitrinas, lauko erdves girliandomis, Kalėdų vainikais ar kita atributika, kad visame mieste, kiekviename lange pajaustume Kalėdų dvasią, kad Plungės miestas taptų Kalėdų miestu. Pasidalinkime su visais artėjančių švenčių laukimo džiaugsmu.

Taip pat kviečiame nufilmuoti ir atsiųsti video sveikinimus visiems plungiškiams. Sveikinimai bus parodyti artėjant didžiosioms metų šventėms.

Kviečiame saugiai, kūrybiškai, aktyviai ir viltingai laukti gražiausių metų švenčių Kalėdine nuotaika pulsuojančiame Plungės mieste.

 

Plungės KC


 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.