Plungę ir vėl palytėjo Amūras

2015-02-23

       Vasario 15 dieną, kaip ir kiekvienais metais, Plungę sudrebino netikėto populiarumo sulaukęs renginys „Amūro palytėti“ – jau dvyliktus metus Šv. Valentino dienos proga nevyriausybinės organizacijos „Krantas“ rengiama šventė pritraukė bemaž 500 žiūrovų.

      Šiemet jaunieji organizatoriai plungiškius pakvietė „skristi“ „Kranto“ oro linijomis. Spektaklis linksmino į vairiausio amžiaus žiūrovus, o „lėktuvo“ stiuardesės kvietė juos dalyvauti žaidimuose ir taip laimėti vertingų prizų.

      Be žaidimų ir nuotaikingos meilės istorijos, renginyje „Amūro palytėti“ buvo galima pasigrožėti tautinių šokių ansamblio „Žirginėliai“ merginų bei šokių studijos „Rueda“ pasirodymais, taip pat pasiklausyti Karolinos Gibiežaitės, Viktorijos Petkevičiūtės ir visos Plungės numylėtinių – grupės „Džentelmenai“ – atliekamų dainų.

      „Lėktuvui“ nusileidus, praėjusios Valentino dienos ir artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga plungiškius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei „Vičiūnų“ į monių grupės bendrasavininkis Liudas Skierus. Renginį vainikavo garsaus Lietuvos atlikėjo Lino Adomaičio koncertas. Visą vakarą pilnut pilnutėlėje salėje tvyrojo gera nuotaika, jauki atmosfera ir, žinoma, meilė.

 

Informacija parengta pagal laikraščio  „Plungė“ medžiagą


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.