Plateliuose – „Mūsų metai – mūsų turtas“

2014-10-07


       Spalio 1 d. Platelių seniūnijoje pažymėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Tą dieną į naujuosius Kultūros namus iš visos seniūnijos rinkosi senjorai, kad susitiktų savo bendraamžius, pabendrautų, gražiai praleistų popietę. Malonu buvo sulaukti tiek daug garbaus amžiaus žmonių, kad net didelėje Platelių kultūros namų salėje laisvų vietų beveik neliko.

       Sulaukė plateliškiai ir valdžios dėmesio. Senjorus sveikino Savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, kuris perdavė mero Audriaus Klišonio linkėjimus, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas čŒeslovas Kerpauskas.

       Mintis surengti tokią šventę kilo Platelių seniūnei Danutei Rapolavičienei, kuri norėjo atkreipti dėmesį į senėjančių žmonių problemas, aktyvinti juos, parodyti, kad senjorai mums taip pat svarbūs, kaip ir kito amžiaus žmonės. Jos idėjai pritarė ŽKKC Platelių filialas, Platelių UDC, Platelių gimnazija bei Meno mokykla, ir visi kartu jie ėmėsi ruoštis renginiui.

       Platelių senjorus, šiais metais švenčiančius jubiliejines sukaktis, bei artėjančių profesinių švenčių proga sveikino Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė, Platelių UDC direktorė Asta Plataunienė, Platelių meno mokyklos direktorius Virginijus Valančius. Susirinkusiuosius linksmino Platelių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vad. Diana Paulauskienė),  Gintališkės kultūros namų vokalinis ansamblis (vad. Birutė Serapinienė), Alminų šeimyninė kapela. Platelių UDC mokytojos kartu su senjorais vaidino, pravedė linksmąsias estafetes. O po jų visi vaišinosi arbata, sukosi šokio ritmu, traukė dainas ir džiaugėsi  buvimu kartu. Renginį sklandžiai rikiavo Platelių gimnazijos mokytoja Dalia Uščinienė.

       Atsisveikindami senjorai linkėjo renginio organizatoriams ir kitais metais sukviesti pagyvenusius žmones į popietę, nes tokios šventės jiems iš tiesų reikia.

 

ŽKKC Platelių filialo inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.