Plateliuose atidaryta puiki aikštelė vaikams žaisti ir sveikatai stiprinti

2016-12-21

 

       Kurortiniame mūsų rajono miestelyje – Plateliuose – vietos bendruomenė, prisidedant ir Plungės rajono savivaldybei, įgyvendino puikų projektą ir įrengė vaikų žaidimų ir suaugusiųjų laisvalaikiui bei sportui skirtą aikštelę. Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Platelių parapijos klebonas Rimvydas Marozas, Platelių gimnazijos direktorė Regina Rubinienė, Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė, Platelių bendruomenės pirmininkė Rigonda Pereverzeva, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius ir Savivaldybės administracijos atstovė sporto reikalams Julija Čiuželienė. Šventėje dalyvavo būrys Platelių gimnazijos mokinių bei plateliškių. 

       Projektą „Platelių bendruomenės šeimų poilsio ir laisvalaikio žaidimų aikštelės įrengimas“ gerai įvertino Nacionalinė mokėjimo agentūra prie  Žemės ūkio ministerijos ir visuomeninei organizacijai – Platelių bendruomenei – jam įgyvendinti skyrė didžią dalį lėšų. Projekto vertė – 5 100 eurų, iš jų  4 500 eurų – gautos paramos lėšos.  Plateliškių aikštelei įrengti  500 eurų  taip pat skyrė ir  Plungės rajono savivaldybė.

       Kaip pažymėjo bendruomenės nariai, jiems jau seniai norėjosi sudaryti sąlygas Plateliuose gerinti vietos bendruomenės šeimų laisvalaikio kokybę ir sveikatą, sukuriant saugią ir patrauklią aplinką, įrengiant poilsio ir laisvalaikio aikštelę.  

       Aikštelėje buvo planuota įrengti ne tik sporto ir laisvalaikio, bet ir vaikų žaidimų zoną, todėl tam pasirinkta vieta tarp Platelių gimnazijos, UDC ir miestelio parko.  Ši vieta yra toliau nuo pagrindinės miestelio gatvės, ji yra saugioje ir plateliškių  pamėgtoje vietoje. Čia ir sumontuoti vaikų žaidimo aikštelės įrenginiai, taip pat ir du lauko treniruokliai suaugusiems, kuriuos pirmieji išbandė meras A. Klišonis ir klebonas R. Marozas.   

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.