Platelių UDC vyko respublikinė konferencija „DC bendrystės kelyje. Pedagogų inovatyvios idėjos, organizuojant ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą“

2016-04-19


 

      Respublikinę konferenciją pradėjo Platelių universalaus daugiafunkcio centro (UDC) direktorė Asta Plataunienė, kviesdama kalbėti ne apie problemas, o pasidalyti patirtimi, pasidžiaugti pasiektais rezultatais, nes „…nuolatinis kalbėjimas apie problemas yra viena iš priklausomybių atmainų. Keiskime šį įprotį kitu – kalbėkime apie džiaugsmus“.

     Džiaugiamės, kad DC respublikinėje konferencijoje dalyvavo Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus, Plungės r. savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Administracijos direktorius Albertas Krauleidis, Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Asta Morkūnienė, metodininkė Giedrė Tumosaitė ir specialistė Rasa Jančiauskaitė. Visi pasisakiusieji pasidžiaugė, kad DC steigimas Lietuvoje pasiteisino, nes juose vyksta mokymasis visą gyvenimą.

     Į respublikinę konferenciją atvyko dalyviai iš Šiaulių, Raseinių, Kauno, Vilkaviškio, Mažeikių, Pakruojo, Utenos, Biržų, Širvintų, Trakų, Lazdijų, Radviliškio, Rokiškio, Šilutės, Kretingos, Jurbarko, Kelmės, Kaišiadorių rajonų. Konferencijos pranešėjai pabrėžė, kad tik visos bendruomenės susitelkimu užtikrinama sėkminga DC veikla, pasidalijo inovatyviomis idėjomis, organizuojant ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą.

Platelių UDC direktorė Asta Plataunienė


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.