Platelių pūtikai puikiai pasirodė Latvijoje

2014-03-14

       Platelių meno mokyklos Pučiamųjų instrumentų skyriaus mokiniai su aukštais įvertinimais grįžo iš pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų konkurso, vykusio Latvijos Saldaus mieste. Konkursas vyko kovo 12 d. Varžytis dėl geriausiojo vardo atvažiavo daugiau  kaip šimtas Lietuvos ir Latvijos meno mokyklų auklėtinių. Platelių meno mokyklai atstovavo trys mokiniai: Vygandas Želvys (mokyt. V. Valančius, koncertm. E. Valančienė), Gediminas Jokubauskas ir Adrijus Alminas (mokyt. A. Alminas, koncertm. A. Alminienė). Visi trys plateliškiai konkurse pasirodė puikiai. Jiems komisija skyrė aukščiausius balus ir įvertino pirmojo laipsnio diplomais. Trys pirmosios vietos papildė Platelių meno mokyklos laureatų būrį, kuris pastaruoju metu sparčiai didėja.

       Gerą įspūdį plateliškiams paliko ir nauja Saldaus meno mokykla, kuri atvėrė duris tik praėjusį rudenį. Ji pastatyta iš ekologiškų medžiagų, yra modernaus dizaino, spalvinga, patogi, jauki. Turi nuostabią, geros akustikos koncertų salę, kurioje muzikuoti mūsų jauniesiems pūtikams buvo iš tiesų malonu.

       Tikimės, kad užsimezgę draugystės ryšiai tarp mokytojų ir mokinių ateityje pasireikš naujais muzikos projektais, festivaliais, koncertais.   

 

Platelių meno mokyklos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.