Plateliškių ansambliui – laureato diplomai ir dovanos

2017-02-22        Platelių meno mokykloje jau ne pirmus metus gyvuoja Brass ansamblis, vadovaujamas mokytojo metodininko Aivaro Almino. Kolektyvas aktyviai dalyvauja mokyklos ir miestelio renginiuose, yra žinomas ir svetur. Jame groja Emilija Kulšytė (trimitas), Gintarė Gaubytė, Paulius Jabšas, Laurynas Nojus Kuliešius (eufonija), Adrijus Alminas, Gediminas Jokubauskas (trombonas).

      Vasario 15 d. ansamblis ryžosi sudalyvauti Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos organizuotame respublikiniame instrumentinių ansamblių konkurse „Karamelė“. Į šį konkursą suvažiuoja kolektyvai iš visos Lietuvos. Norinčiųjų dalyvauti yra tiek daug, kad organizatoriai jau nebegali priimti visų. Šis konkursas yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio šeimininkai džiaugiasi, kad tiek daug puikaus jaunimo savo gražiais darbais puošia Lietuvą.  Jaunieji muzikantai ne tik varžėsi konkurse, bet ir susipažino, bendravo prie arbatos puodelio, apžiūrėjo Kelmės miestą.

      Plateliškių ansambliui šis konkursas buvo ypač sėkmingas. Jis, įveikęs daug konkurentų iš kitų mokyklų, gavo aukščiausią įvertinimą – laureato diplomus ir atminimo dovanas.

 

Platelių meno mokyklos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.