Plateliškiai surengė rudens gėrybių parodą

2014-10-06


       Spalio 3 d. 1-4 klasių mokiniai kartu su tėveliais ir mokytojais suruošė rudens gėrybių parodą. Čia buvo galima pamatyti poną Pingviną, padarytą iš baklažano, mokyklinį autobusiuką iš geltonos cukinijos, ežių šeimyną iš dygliuotų obuolių, vištų šeimyną iš bulvių ir dar daug daug visokių gražių kompozicijų. Vaisius ir daržoves vaikai ir tėveliai taip meniškai komponavo, kad net seilė varvėjo, – taip norėjosi visko paragauti.  Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Margarita Mikašauskienė vaikams priminė sveikos gyvensenos principus, paragino daugiau valgyti daržovių ir vaisių, kad žiemą pasitiktume sveiki ir stiprūs. O direktoriaus pavaduotoja Silva Rupeikienė  pagyrė vaikus už išradingumą, išmonę ir fantaziją darant kompozicijas.

       Jau kelintus metus Platelių gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojai į ugdymo procesą integruoja žinias apie sveiką gyvenseną.   Nuo gegužės mėnesio mažieji plateliškiai dalyvauja projekte  „Dabar investuodami į sveikatą sukursime saugesnę ateitį“,  kuris remiamas  Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

       Visi parodos dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir kvietė spalio  6 d. dar pasidžiaugti darbeliais, nes tai paskutinė ekspozicijos diena.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vitalija Lukavičienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.