Plateliškiai pūtikai – vėl tarp geriausiųjų

2016-03-30
Saldus muzikos mokykloje. Iš kairės mokyt. Aivaras Alminas, Adrijus Alminas, Nojus Kuliešius, Gediminas Jokubauskas

 

 

 

 

     Platelių meno mokyklos pūtikai šį pavasarį pradėjo įdomiomis išvykomis, konkursais,  kurie pažėrė  džiuginančių rezultatų, buvo lydimi sėkmės.

     Kovo 10 d. jie vyko į Latvijos Saldaus meno mokyklą, kur dalyvavo Kuršžemės ir Žemaitijos regionų pučiamųjų instrumentų konkurse. Gražiu grojimu išsiskyrė ir laureatų diplomais buvo apdovanoti Gediminas  Jokubauskas  (III vieta),  Laurynas Nojus Kuliešius (II vieta), Adrijus Alminas (I vieta). Mokinius konkursui paruošė mokytojas metodininkas Aivaras Alminas. Mokytojas Aivaras Alminas buvo pakviestas dirbti ir konkurso vertinimo komisijoje.

     Kovo 18-19 d. Kaune vyko respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Tai tradicinė 24-oji muzikų šventė, sukviečianti į konkursą  jaunuosius atlikėjus ir pedagogus iš visos Lietuvos. Į respublikinį konkurso etapą pakviečiami tik geriausi regionines atrankas perėję atlikėjai. Net trys Platelių meno mokyklos atstovai gavo pakvietimus į respublikinį konkurso etapą ir visi trys grįžo su laureato diplomais. Vygandas Želvys pelnė II vietos diplomą (vyr. mokyt. Virginijus Valančius),  Laurynas Nojus Kuliešius ir Adrijus Alminas išrinkti geriausiais savo grupėse ir iškovojo I vietos laureato diplomus (mokyt. metod. Aivaras Alminas). Visiems atlikėjams talkino koncertmeisterė Kristina Kondratavičienė.

 

 

Platelių meno mokyklos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.