Plateliškėms – „Grand Prix” apdovanojimai

2014-05-12

 

      Balandžio paskutinę savaitę Platelių meno mokyklos mokiniai dalyvavo konkursuose, iš kurių grįžo su aukščiausiais apdovanojimais.

      Fortepijoninis duetas – Agnė Sidabraitė ir Austėja Alminaitė – dalyvavo Elektrėnuose vykusiame respublikiniame fortepijoninių ansamblių konkurse „Skambinu su draugu“. Iš ten jos grįžo, gavusios aukščiausią Grand Prix apdovanojimą.  Mergaitės groja kartu jau penkeri metai. Pajausti ir atlikti muziką vienodai nėra lengva. Šis pasiekimas- tai ilgo, kantraus daugelio metų darbo rezultatas.

      Nuo vyresniųjų draugių nenori atsilikti ir mažieji mūsų mokyklos atlikėjai. Jie vyko į tarptautinį jaunųjų atlikėjų konkursą Alytuje „Muzikinė mažųjų mozaika“. Tai labai įdomus konkursas, nes jame gali dalyvauti vaikai tik iki vienuolikos metų. Ten buvo tikras mažųjų muzikantų paradas, parodęs, koks nepakartojamas gali būti vaiko pasaulis, kai jame yra vietos muzikai. Įveikę varžovus iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos miestų, plateliškiai ir vėl grįžo su laurais. Darja Štangej (mokyt. Eglė Valančienė) tapo konkurso diplomante. Pianistės Rusnė Valančiutė, Paulina Šatkauskaitė (mokyt. Aliona Alminienė) ir trombonininkas Adrijus Alminas (mokyt. Aivaras Alminas, koncertm. Aliona Alminienė) – konkurso laureatai. Adrijus pelnė ir papildomą prizą už muzikalumą.

      Kiekvienas konkursas- tai naujas išbandymas, nauji įspūdžiai ir patirtis. Tai praturtina vaiko pasaulį ir moko daug gerų dalykų, kurie pravers, kai jis bus jau suaugęs.

 

Platelių meno mokyklos inf.    

 

Nuotraukoje (iš kairės į dešinę, pirmoje eilėje): Adrijus Alminas, Paulina Šatkauskaitė, Rusnė Valančiutė, Darja Štangej.
Antroje eilėje: Aivaras Alminas, Agnė Sidabraitė, Austėja Alminaitė, Aliona Alminienė, Eglė Valančienė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.