Pirmosios „Tarptautinės Joninės Žlibinuose 2015“

2015-07-01

 

 

      Joninės – viena gražiausių ir  įspūdingiausių vasaros švenčių, lydima burtų ir apeigų. Sako, jog  Joninių naktį pražysta papartis, o ugnis, vanduo ir ąžuolas skleidžia paslaptingus garsus ir tartum nuo pagonybės laikų kviečia susirinkti į vieną būrį.

      Birželio 24 d. Žlibinuose pirmą kartą buvo suorganizuotas koncertas „Tarptautinės Joninės Žlibinuose“. Savo liaudies šokių pynėmis koncertą pradėjo Žlibinų kultūros centro suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Sausdravielis“ (vad. L. Vaitkutė). Toliau sekė nuostabių talentų pasirodymai. Tai Stanelių filialo merginų duetas, Klaipėdos alternatyvaus šokio kolektyvas „Kūrybos kišenė“, šokių grupė „Motus“ iš Plungės, nuostabusis saksofonininkas Mindaugas Rumšas dovanojo keletą svajingų ir skambių kūrinių, užburiančiu balsu žavėjo dainininkė Karolina Uselytė, na, o savo šokio kompozicijomis abejingų nepaliko svečiai iš Rusijos (Krasnogorsko) – jaunimo kolektyvas „Prodviženije“. Visą koncertą vainikavo linksmieji TV projekto „X faktorius“ finalininkai „Žemaitukai“. Savo geru jumoru renginio metu dalijosi koncerto vedėjas Gintautas Vaitkevičius. Renginio pabaigoje Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis už pagalbą ir savanorystę miesto šventės metu padėkos raštais apdovanojo koncerto atlikėjus ir jaunimiečius iš Plungės.

      Tikimės, kad didžiulio pasisekimo ir gausaus būrio vietinių bei aplinkinių dalyvių sulaukęs koncertas turės gražų tęstinumą. Dėkojame Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Lolitai Vaitkevičienei ir visiems jos pagalbininkams už džiugias akimirkas, padovanotas Žlibinų krašto žmonėms.

       „Linksmiausią metų naktį paparčiai tik Jums pražysta stebuklingais žiedais“


Žlibinų KC inf.


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.