Pirmoji ir vienintelė Lietuvoje nemokama kūrybinių technologijų akademija „Sourcery for Kids“ tęsia nuotykius virtualiai!

2020-10-07

 

 

Pirmoji ir vienintelė Lietuvoje nemokama kūrybinių technologijų akademija „Sourcery for Kids“ tęsia nuotykius virtualiai!

Kviečiame registruoti 7–12 m. vaikus mokytis programavimo pagrindų ir lavinti technologinį raštingumą. Naujus vaikus kviečiame pradėti jau nuo 2020m. spalio.

Edukacinė JAV programavimo paslaugų į monės „Devbridge“ iniciatyva siekiama, kad technologinis raštingumas būtų kuo plačiau prieinamas Lietuvos vaikams. Šiuose užsiėmimuose vaikų kūrybiškumas ir technologinis raštingumas lavinamas programuojant, kuriant žaidimus bei programėles. Mažieji akademijos dalyviai čia atranda VR pasaulius, kuria 3D modelius, jungia animacijos efektus, elektros grandines, drąsiai eksperimentuoja dirbdami su programos mentoriais, kurių dauguma – technologijų industrijos specialistai.

Apie užsiėmimus:

💡 Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu.

💡Trukmė: 1.5 val.

💡Kalendorius: visus mokslo metus kartą per savaitę, šeštadieniais išskyrus šventes ir vasaros atostogas.

💡Grupė: 7–9 vaikai.

💡Dalyvių amžius 7–12 m. vaikai.

REGISTRACIJA: register4kids.devbridge.com

Užsiregistravę ir pateikę reikalingus duomenis šioje formoje, pateksite į laukiančiųjų sąrašą. Apie galimybę lankyti „Sourcery for Kids“ akademijos užsiėmimus informuosime jus el. paštu.

Daugiau apie akademiją Sourcery for kids. Kilus klausimams, rašykite sourceryforkids@devbridge.com arba skambinkite 8-654-49958.

 

Vidmantė Praninskienė

„Sourcery for Kids”

Tel. nr.: +370 654 49958

https://www.devbridge.com/sourcery-kids

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.