Pirmoji integralaus bendravimo metodo principais paremta šeimų stovykla Lietuvoje

2016-07-12


       Vasaros atostogų metu, o ypatingai – pasibaigus vasarai, kai turėsime vaikus vėl leisti į mokyklas, o patys grį žti prie savo darbų, vienas didžiausių rūpesčių šeimoje išlieka šiltų santykių, vienybės, santarvės kūrimas ir išlaikymas,  saugios meilės atmosferos puoselėjimas ir į tvirtinimas.

      Šią vasarą gamtoje, Plungės rajone esančios sodybos „Žemsodis“ teritorijoje, rugpjūčio 13–15 dienomis Veiklių mamų klubas organizuoja Lietuvos šeimų vasaros stovyklą ir siūlo labai šiltai, draugiškai ir smagiai praleisti paskutinį , ilgąjį , vasaros savaitgalį . Stovykloje numatyta turininga programa. Tai ne tik puiki galimybė kartu su visa šeima pailsėti gamtoje, bet ir žaidžiant, bendraujant su kitomis šeimomis pasimokyti, kaip savo aplinkoje, visuomenėje kurti šiltą ir saugią atmosferą, kurioje būtų gera bei saugu gyventi mums ir mūsų vaikams.

      Projektas pagrį stas integralaus ugdymo metodu, kurio pagrindinė idėja – keisti konkurencinius mūsų tarpusavio santykių ir ugdymo principus vienybės, draugystės, gerų tarpusavio santykių principais. Tai padeda puoselėti šiltą ir saugią aplinką bet kuriam žmogui, o svarbiausia – vaikams.

      Vienas iš pagrindinių metodo instrumentų yra žaidimas. Žaidimai mumyse ugdo į gūdžius, kurių neturime. Kai kartu „žaidžiame“ geresnius, šiltesnius santykius, jie tampa realybe. Tai naudinga ne tik žaidimo dalyviams, bet ir daro į taką aplinkiniams, o tai formuoja gerą aplinką. O svarbiausia – pavyzdys mūsų vaikams, kuriems tai padeda pamatyti, jog viskas pasaulyje yra integraliai susiję, kad visi priklausome vieni nuo kitų ir kiekvienas esame neatskiriama gamtos dalis, kurią privalome vertinti ir saugoti.

      Todėl, nors stovyklos programoje numatytos konferencijos, kuriose dabartiniai šeimai aktualiomis temomis kalbės lektoriai Vincas Andriušis (stovyklos vadovas, lektorius, švietimo vadybos ir lyderystės magistras), Raimonda Martinaitienė (saviugdos ir santykių konsultantė), Aušra Maldeikienė (politinės ekonomijos, šiuolaikinės ekonomikos dėstytoja), Linas Švirinas (muzikantas, pedagogas, pastaruoju metu besigilinantis į muzikos poveikį kūnui, protui ir jausmams), Dalija Butnorienė (gydytoja, tarptautinių simpoziumų lektorė, daugiau nei 20 metų besidominti natūralia medicina ir jos poveikiu žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai), tiek tėvų, tiek vaikų programų pagrindas bus vienijantys žaidimai, kuriuose laimi visi.

      Daugiau informacijos rasite informacinėje svetainėje http://veikliumamuklubas.weebly.com/scaroneim371-stovykla.html

 

Veiklių mamų klubo inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.