Pirmieji jaunųjų krepšininkių medaliai

2018-05-08

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje, CIDO arenoje, vyko jauniausios amžiaus grupės mergaičių krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Plungės SRC komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės.

               Pusfinalyje  plungiškės susitiko su Panevėžio KKSC komanda. Nugalėtojos paaiškėjo paskutiniame kėlinyje. Po pirmo kėlinio mūsų komanda pirmavo penkiais taškais (29:24), tačiau labiau atsiplėšti nepavyko, o tuo pasinaudojusios Panevėžio sportininkės pradėjo nuosekliai mažinti atsilikimą. Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkėms pavyko deficitą visiškai panaikinti, jį išsaugoti ir laimėti rungtynes rezultatu 88:74.  Plungės komandoje rezultatyviausia buvo Gabija Tilvikaitė (21tšk., 9 atkovoti kamuoliai), nedaug atsiliko Danielė Paunksnytė (18 tšk.), Gabija Burneikaitė (14 tšk.), o Auksė Mačiuitytė surinko 11 taškų ir dominavo po lenta –  atkovojo net 20 atšokusių kamuolių.

                Dėl trečios vietos plungiškės susitiko su Biržų SC komanda. Tris kėlinius komandos kovėsi lygiai ir po 30 minučių kovos buvo tik 4 taškų skirtumas, tačiau per paskutines 10 minučių daugiau jėgų išsaugojusios biržietės iškovojo pergalę (72:61).

               Plungės SRC ekipoje Gabija Tilvikaitė surinko 28 taškus (11/22 dvitaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 8  ir perėmė 3 kamuolius. Danielė Paunksnytė įmetė 13  taškų, o Gabija Burneikaitė pelnė 7 taškus, atkovojo 12 kamuolių.

               Plungiškėms mergaitėms, kurioms dar tik 11-12 metų, tai buvo naujų patirčių savaitgalis: didžiulė Panevėžio „Cido“ arena, komandų pristatymai, Lietuvos Respublikos himnas prieš rungtynes, „sirgalių“ palaikymas. Jos atidavė visas jėgas ir atkakliose kovose užėmė ketvirtą vietą. Iš viso čempionate dalyvavo aštuoniolika komandų. Pirmą vietą iškovojo Panevėžio KKSC,         antrą – Kauno „Aisčiai“, trečią –Biržų SC.

               Plungės SRC komandos kapitonė Gabija Tilvikaitė buvo išrinkta į simbolinį čempionato penketą, komanda apdovanota medaliais ir LIDL dovanomis.

              Sveikiname komandą, trenerę ir tėvelius! Linkime mergaitėms sėkmės žaidžiant krepšinį ir toliau garsinti Plungės miesto vardą!

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.