Pirmasis „Žiogų” pralaimėjimas

2011-05-24

 Å eštosios Lietuvos aukščiausiosios lygos jaunių futbolo čempionato II rato rungtynės nesėkmingai susiklostė Plungės „Žiogams“. Po šešiolikos iš eilės nepralaimėtų rungtynių serijos, Kaune teko pripažinti vietos futbolo mokyklos „Tauras“ komandos pranašumą rezultatu 0:3. Rezultatas neatspidi tikrosios situacijos, kuri klostėsi rungtynių metu aikštėje. Jau per pirmąsias 10 minučių  Audrius Laučys ir du kartus Erikas Å imkus nesugebėjo realizuoti puikių progų –du kartus savo komandą gelbėjo „Tauro“ vartininkas, kartą – Erikui kamuolį iš po kojų paskutinę akimirką suspėjo išmušti varžovų gynėjas. Kaip sakoma, „neį muši tu – į muš tau“. Fortūna pasisuko  į kauniečius. Vienos iš atakų metu jų puolėjas šaltakraujiškai realizavo savo šansą, išvesdamas komandą pirmyn – 1:0. Ir  po praleisto į varčio situacija aikštėje nepasikeitė, padėtį kontroliavo „žiogeliai“ ir sukūrė dar keletą dėkingų progų į varčiui pasiekti, deja, realizuoti jų nepasisekė. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams į pagalbą atėjo teisėjas, „sukūręs“ 11 baudinį į plungiškių vartus. Po tikslaus šeimininkų smūgio rezultatas tapo 2:0. Nepaisant to, „žiogai” nenuleido rankų ir vėl atkakliai ieškojo kelių prie varžovų vartų. Du kartus puikaus šanso neišnaudojo Audrius Laučys, kartą – Arnas Å apalas, bet kamuolys – kaip užkerėtas – nerado kelio į varžovų vartus. Paskutinėmis rungtynių minutėmis, kai visi „žiogai” metėsi lyginti rezultato, šeimininkai surengė dar vieną rezultatyvią ataką ir padėjo tašką šiose rungtynėse –  3:0.
      Kaip sakė komandos treneris, „…komanda sužaidė gerai, bet, kaip sakoma, buvo „juoda diena“. Nors progų į varčiui pasiekti sukūrėme nemažai, tai buvo pirmosios rungtynės, kai aikštę palikome ne tik be taškų, bet ir neį mušę į varčio. Teko verstis be dviejų traumuotų gynėjų ir jau runtynių pradžioje po susiūrimo su varžovu iš rikiuotės iškritusio  R. Petriko, todėl atsirado spragų gynyboje. Skaudus, bet pamokantis pralaimėjimas“.
      Pagrindiniai „Žiogų“ persekiotojai – Vilniaus „Žalgiris – Griunvaldas“ išvykoje rezultatu 6:1 sutriuškino Kėdainių „SM – Nevėžį “ ir sumažino atsilikimą nuo mūsų komandos  iki 5 taškų. Klaipėdos futbolo mokykla namuose turėjo pripažinti Marijampolės futbolininkų pranašumą rezultatu 1:2.
             Ateinantį šeštadienį „Žiogelių“ laukia dar vienas sunkus susitikimas- Plungėje teks kautis su kaimynais iš Klaipėdos FM, kurie taip tęsia kovą dėl medalių.  Rungtynių pradžia 11 val.
 

 

FK „Žiogeliai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.