Pirmakursių krikštynos Plungės technologijų ir verslo mokykloje

2014-10-29         Kiekvienais metais pirmakursiams tenka garbė būti pagrindiniais veikėjais mokyklos šventės metu: tik jiems  šią dieną  sakomi palinkėjimai, dalijami patarimai, perspėjimai. Jiems suteikiamas „krikštas“: pirmakursiai tampa pilnateisiais mokyklos bendruomenės nariais.

         Spalio 23 d. Plungės technologijų ir verslo mokykloje įvyko beprotiškai fantastiškos pirmakursių krikštynos, po kurių „fuksai“ atsikratė „nulių“ statuso. Krikštynoms vadovavo mokyklos neformaliojo švietimo organizatorius Egidijus Vaškelevičius, šventė vyko ir pagal senas, ir pagal naujas tradicijas, bet buvo laikomasi humaniškumo principo. Pagrindinis vykusių krikštynų tikslas – padaryti taip, kad būtų linksma ir patiems „fuksams“, ir jų „krikštatėviams“. Taip pat norėta supažindinti pirmakursius su rašytomis ir nerašytomis mokyklos taisyklėmis, juos padrąsinti bei visiems geriau susipažinti.

         Senbuviai antrakursiai pasiskirstė pirmakursių grupes ir tapo jų „krikštatėviais“. Po pamokų sporto salėje vyko pirmakursių „įšventinimas“ į tikruosius bendruomenės narius. „Krikštatėviai“, persirengę įvairių siaubo filmų personažais, „fuksams“ buvo paruošę sunkių išbandymų – teko įveikti daugybę sugalvotų užduočių. Ir įsitikinus, kad pirmakursiai pasiruošę būti nebe „nuliais“, „krikštatėvių“ paliepimu perskaitė priesaiką…

 

Neformaliojo švietimo organizatorius

Egidijus Vaškelevičius


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.