Pirmadienį bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

2024-03-13

Šių metų kovo18 d. bus vykdomas gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas. Tuo tikslu 10.00 val. bus įjungtos elektros sirenos, kurios kauks 3 min. Sirenos bus įjungtos Plungės mieste, Kulių, Žemaičių Kalvarijos, Šateikių, Platelių, Žlibinų ir Alsėdžių seniūnijų pagrindinėse gyvenvietėse. Gyventojai, baigus kaukti sirenoms, bus informuojami ne tik per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius bei vietinius transliuotojus, bet ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įdiegta korinio transliavimo funkcija. Todėl rekomenduojama gyventojams nusistatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje adresu www.lt72.lt  (Gyventojų perspėjimas).

Siekiant įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos (toliau – GPIS) funkcinį efektyvumą ir perspėjimo  pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome visų gyventojų po patikrinimo užpildyti internetinę apklausą »

Vidmantas Mončys, Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus parengties pareigūnas, parengta pagal Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos informaciją

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.