Pirmą kartą – tarptautinio konkurso Kroatijoje laureatai!

2017-05-10

 

Pirmą kartą Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos istorijoje mišraus instrumentinio dueto (akordeonas, saksofonas) laureato diplomas parvežtas iš Kroatijos!!!

Tarptautinis konkursas ,,Pula 2017“ Kroatijoje,  vykęs  2017 m.  balandžio  26-29 dienomis,  sukvietė daugiau nei 1000 dalyvių iš Europos šalių: Kroatijos, Austrijos, Italijos, Slovėnijos, Čekijos, Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos, Vokietijos, Suomijos, Norvegijos, Lietuvos, Bosnijos ir Hercogovinos,  Serbijos ir kt. Atlikėjus vertino žymiausi  pedagogai, dirigentai, kompozitoriai iš Šveicarijos, Suomijos, JAV, Kroatijos, Slovėnijos, Austrijos.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklai garbingai atstovavo ir 3 vietos laureato vardą iškovojo mišrus duetas:  6 klasės  akordeonistas Manfredas Lamsargis ir 5 klasės saksofonininkas Vilius Paimbrekis, kuriuos paruošė mokytoja metod. Laima Jundulienė.

Sunkus darbas, atkaklumas, pasitikėjimas savimi yra raktas į sėkmę. Manfredas ir Vilius tai puikiai suprato, tad, ne vieną savaitgalį mynę Meno mokyklos slenkstį, puikiai jautėsi Kroatijos muzikos akademijos GREAT HALL scenoje!!! Labai naudinga tokio lygio konkurse ne tik dalyvauti, bet ir kitų šalių atstovų atlikimo pasiklausyti. Tai didžiulė mokykla ir motyvacija nenustoti tobulėti.

Džiaugiamės, kad po sunkaus ir įtempto darbo turėjome galimybę pasigėrėti Pulos amfiteatru, nusidriekusiais vaizdingais Dinarų kalnais, istoriniais Rovinji, Porečo  miestelių senamiesčiais. O kur dar kelionė laivu į akvariumą, maudynės Adrijos jūroje… Bratislava su baroko stiliaus pilimi  ar Ostravos miestas, tarsi nužengęs tiesiai iš Žiulio  Verno romanų.

Dėkingi esame visiems, kurie mus palaikė emocionaliai, finansiškai.

Laima Jundulienė,

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytoja metodininkė

Nuotraukose:

Scan 1 – Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mišrus instrumentinis duetas, tarptautinio konkurso ,,Pula 2017“ Kroatijoje laureatas: (kairėje) Vilius Paimbrekis (saksofonas) ir (dešinėje) Manfredas Lamsargis (akordeonas) ir mokytoja metodininkė Laima Jundulienė

Scan 2, Scan 3, Scan 4 – mišraus instrumentinio dueto Viliaus Paimbrekio ir Manfredo Lamsargio viešnagės Kroatijoje akimirkos


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.