Perkirpta „Porto“ viešbučio įkurtuvių juostelė

2015-07-16

         Penktadienio pavakarę į pramogų centrą „Porto“ rinkosi garbingi svečiai, pakviesti į naujojo viešbučio atidarymo iškilmes. Savininkei Vandai Bučienei ir Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui perkirpus simbolinę įkurtuvių juostelę, o Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonui dekanui Juliui Meškauskui pašventinus pastatą, konstatuota, jog Plungė dabar turi tokį viešbutį, kad ir garbingiausią svečią pasikviesti ne gėda, ir kiekvienas turistas iš čia išsiveš geriausius įspūdžius.

       Pramogų centro „Porto“ savininkė ponia Vanda, padėkojusi į šventę susirinkusiems svečiams, sakė: „Įdėta daug širdies, kad šis viešbutis atsirastų ir taptų toks, koks yra. Mes patys jau 20 metų intensyviai keliaujame. Į šį viešbutį sudėjome viską, ką geriausio išvydome savo kelionių poilsio vietose, ir stengėmės išvengti klaidų, kurias matėme daromas svetur.“

       V. Bučienė prisiminė pramogų centro „Porto“ gimimo istoriją: „Keliaujant gimė daugelis mūsų verslo idėjų. Maždaug prieš 15 metų, žaisdami boulingą užsienyje, sugalvojome, kad mūsų turimas pastatas prie kelių Mažeikiai–Plungė–Tauragė ir Šiauliai–Palanga sankryžos puikiai tiktų šio žaidimo takeliams įrengti. Prie boulingo lipdėme restoraną, o kadangi esame kryžkelėje, pamanėme, kad ir viešbutis daug kam praverstų.“

       O kodėl visa tai vadinasi „Porto“? „Todėl, kad „Porto“, išvertus iš daugelio kalbų, reiškia uostą, vartus. Sykį, svečiuodamiesi Porto mieste, sugalvojome, kad ir mums labai tiktų šis pavadinimas, nes esame tokioje vietoje, kuri tarsi vartai į pajūrį, o nuo pajūrio – į Lietuvą“, – kalbėjo ponia Vanda. Padėkojusi visiems, kurie prisidėjo prie naujojo viešbučio statybos, įrengimo, ir tiems, kurie dabar stengiasi, kad jame būtų jauki atmosfera, V. Bučienė dar paminėjo, jog verslas jų šeimai – ne sunkus darbas, o širdies džiaugsmas, galimybė įgyvendinti sumanymus.

       Meras A. Klišonis, sveikindamas savininkus, akcentavo, kad turėti tokį viešbutį – didelė nauda ir prestižas miestui, nes tai puiki vieta svečiams apgyvendinti. „Juk tie, kurie čia lankysis, gerus prisiminimus išsiveš ne tik apie viešbutį, bet ir apie Plungę. Turizmui skiriame ypatingą vietą, tad tikimės, kad ir mūsų lankytinuose objektuose, ir čia turistų niekada netrūks“, – pabrėžė Savivaldybės vadovas.

       Su labai geromis naujienomis į viešbučio įkurtuves atvyko Lietuvos turizmo departamento direktorė Jurgita Kazlauskienė. Ji visiems susirinkusiesiems pranešė, kad Apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo komisija viešbučiui suteikė tris žvaigždutes, be to, „Porto“ tapo Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariu.

       Šventėje dalyvavo ir „Porto“ savininkus sveikino pastatus projektavęs architektas Rimas Anusevičius, Žemaitijos nacionalinio parko direktorius Ramūnas Lydis, Plungės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorė Genovaitė Žiobakienė, Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, Sveikatos ir grožio klinikos direktorė Jūratė Milašienė ir daug kitų garbingų svečių.

       Po sveikinimo kalbų visi buvo pakviesti į trumpą ekskursiją – apžiūrėti naujojo statinio. Beje, kiek mažesnis viešbutis čia veikė ir anksčiau, tačiau dabar, pastačius ir įrengus naują keturių aukštą korpusą, „Porto“ jau gali priimti daugiau nei 70 svečių. Čia įrengta atskira registratūra, yra konferencijų salė, SPA kompleksas su baseinėliu. Ant pastato stogo – didžiulė terasa, nuo kurios atsiveria puikus kraštovaizdis. Nuo jos atidarymo šventės dalyviai į dangų paleido daugybę balionų su linkėjimais naujajam „Porto“ viešbučiui.

 

Informacija parengta pagal laikraščio „Plungė” medžiagą

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.